Artdeco

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hoogie, Módosítva: 2018. január 19.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Trendi, 3 színű, ombré ajkak egyetlen felvitellel. Három harmonikus árnyalat tökéletes kombinációja a WOW-hatásért. A krémes textúrájú ajakrúzs kellemes vanília illattal párosul, mely az ajkakat selymesen puhává és egyenletessé varázsolja. A termékben lévő értékes licsi gyümölcskivonat leköti a szabadgyököket miközben hidratálja is az ajkakat, míg a magas minőségű argánolaj biztosítja a bőr hidratáltságát, védi és táplálja azt.

Guppi

2018. május 18.

A pink-narancs-piros kombó van meg. Nekem ez a termèk csalódás, felkenve csak a piros szín látszik az ajkak szèlèn ahogy vègighúztam, a másik kettő egyáltalán nem, szóval rajtam semmi ombre hatás. Próbáltam primerrel, próbáltam fehèr alapra (fehèr rúzsra), de semmi. Pedig olyan szèp, a rúzs is, a csomagolás is, de rajtam nem működik. Szomorú vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.