Artdeco

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kamea, Módosítva: 2020. február 21.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

A „Love The Iconic Red“ kollekció része

A legújabb technológiát ötvözi a hatékony ápolással. Az ajakrúzs az egyedülálló 3D szerkezetének köszönhetően feltölti és simítja az ajkakat, így azok teltebbnek tűnnek általa.

4 árnyalatban kapható

Artdeco Perfect Color Lipstick + szájkontúr ceruza
Ár: 3000 , Eladó: Juicyka
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: X. kerület / Élessarok vagy Foxpost

Kremcica

2020. augusztus 28.

A Douglas kiárusításában a Feminine style 896-os árnyalatot vettem meg. Csodaszép pinkes korallos nude szín, igazán nyári hangulatú rúzs. Apró mikrocsillámok vannak benne, ami az ajkakon szatén - krémes fényként látszik. Nagyon természetes hatású, kicsit hidratáló hatású, krémes állagú és elképesztően finom csokis (?) illatú. A csomagolása is szép, keskeny henger, érződik hogy nem spórolták ki belőle az anyagot mert van egy pici súlya. Annyi gondom van vele, hogy a krémessége miatt kell hozzá ajakkontúr ceruza máskülönben hajlamos csúszkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

samelike

2020. június 20.

A legkedvesebb rúzsom manapság a Feminine style 896-os számmal. Tökéletes mindennapi, nude rúzs. Rózsás barackos tónusú, kellemesen illeszkedik egyáltalán nem hivalkodó. Viselni nagyon szuper, hidratáló és simító hatását érezni. Ezáltal aláírom, hogy az ajkaim kiváló állapotban vannak. Tartóssága közepes, de könnyen javítható napközben. Akcióban vásároltam, így aztán pláne kedves számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Kamea

2020. március 4.

A rúzskollekció 4 db árnyalatából 2 db rózsás, 1 db narancsos és 1 db pedig piros színű.
Nekem a két rózsás árnyalatból a sötétebbik (mályvás/pirosas felhanggal), valamint a narancsos-korallos szín van meg. A halványabb rózsaszín (barackos felhanggal) nem győzött meg a pigmentáltság tekintetében, szeretem ugyanis az erősebb színeket a számon. Piros színekből pedig elég sokat szereztem be az utóbbi időben, így nem akartam még egy újabbal gyarapítani a repertoárt.
Piros papírdobozkában árulják őket. A rúzsok mágneskupakos masszív hengerbe kerültek, kívülről az Artdeco felirat, belül pedig a The Iconic Red kollekció logója, egy női száj díszíti a csomagolást. Magába a rúzsba bevésve a márka neve. Ennyit a részletekről, mert hiszen az ördög is azokban rejlik.
Mindkét árnyalat fényes finishű (hurrá!). Ebből adódóan krémesek, selymes textúrájúak, nem szárítanak. Felkenve szépen terülnek, és nagyon kényelmes viselet mind a kettő. A narancsos szín állaga kicsit testesebb, ezáltal tartósabbnak és pigmentáltabbnak is találom, mint a testvérkéjét, de tényleg csak egy leheletnyivel.
Összességében az Artdeco egész Iconic Red kollekcióját jól sikerültnek tartom és ez alól ezek a rúzsok sem képeznek kivételt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 4.