Artdeco

Ár:   3830 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, Módosítva: 2014. február 17.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Ecsetek

Kecskeszőrből készült prémium kategóriás pirosító ecset

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. május 19.

Nem is tudtam, hogy a MAC 168 dupe-ja, valamikor nem ezért vásároltam. Elég régóta használom, megelégedéssel.
Mérete alapján utazó méretűnek mondanám, de nem kicsi a mindennapi sminkeléshez sem, hanem jól átgondolt, praktikus, jól kézre álló.
Közepesen tömör, és a szálai nagyon jó puhák, kellemes a használata. Egyáltalán nem hullik a szőre, pedig jó sok mosáson van már túl.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 19.

anneshirley

2016. május 21.

MAC 168 dupe. Mivel viszonylag sok pirosítót elnyel és keveset ad ki, ezért arra tudom ajánlani, ha valakinek "bohócarccal" kapcsolatos félelmei vannak, mert még kezdő a pirosítás terén, illetve nagyon világos bőre van. Szintén jó erősen pigmentált, merészebb pirosítókhoz, mert tompítja őket, így a hatás nem lesz túlzó és természetellenes. Puhasága nálam az "oké" kategóriába tartozik, de mondjuk, elég érzékeny a bőröm. Védőfólia (brush guard) is van dobozban, ami plusz pont, mert segít megőrizni az ecset formáját. Eddig egyszer sem hullajtotta a szőrét, pedig a sokadik mosáson van túl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Musil

2014. február 8.

Imádnivalóan finom, pihi-puhi ecset, szépen fölveszi a por állagú pirosítót, és egyenletesen oszlatja el az orcákon. Sokáig gondolkoztam, hogy megvegyem-e, hisz harmadennyiért is lehet kapni pirosító ecseteket, de aztán utánaolvastam neten, és mindenütt agyba-főbe dicsérték, szóval végül én is megkockáztattam, és megvettem. Egyáltalán nem bántam meg, jó vétel volt, nagyon klassz kis ecset, másnak is ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.