Artdeco

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2014. április 28.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Szépítő eszközök

kontrakcio

2018. január 28.

Eh... Az én fejem biztos nagyon furcsa, vagy nem tudom, de én leszek az első, aki ezt most lepontozza. :/ Nagyon sajnálom már, hogy ennyi pénzt kiadtam rá, számomra nem jobb semmivel, mint az olcsóbb társai, sőt. Alig bírom rendesen rátenni a szempilláimra, valahogy nem férek hozzá vele a szememhez eléggé, egyszerűen a kialakítása az én arcberendezésemmel nem működik együtt. Azért használható valamennyire, szóval kap két csillagot, de áh, csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

GSz

2015. április 17.

Kiváló, szépen íveli a szempillát. Az iparfümérián 2660 Ft, inkább ezt vegyétek, mint az olcsó semmihaszna szempilla göndörítőket. Tényleg megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

zsooofi

2014. december 1.

Dejódejó! :) Végre nem csípi be a szemhéjamat!!! És szebben ívelt pillákat csinál! Én is párszáz ft-os, drogériásokkal kezdtem, aztán fogtam magam és beruháztam erre. Mennyire jó ötlet volt! Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

rekag

2014. november 18.

Egyetértek az előttem szólóval! :) Össze sem lehet hasonlítani a drogériákban kapható pár száz forintos társaival. Gyönyörűen megemeli és íveli a pillákat, szinte elég csak egyszer megnyomni a kis fogantyúját és már kész is vagyunk. Tökéletesen követi a szemem vonalát, nem kell kétszer megismételnem a műveletet, mert a szmzugomba nem fér be a göndörítő feje. Kaptam hozzá pótgumit is. Én akciósan 2400 Ft-ért vettem a Müllerben, de abszolút megéri az eredeti 2890 Ft -os árát is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

icipiciencsilany

2014. június 3.

A drogériás szempillagöndörítők után ez egy csoda! Pont illik a szemformámra, így reggelente nem kell amiatt zokognom, hogy már megint odacsíptem a bőröm (még a gondolatától is kiráz a hideg :D). Ráadásul tartós "göndörséget" csinál, nem kókadnak le 5 perc után a kis szempilláim (még akkor se, ha nem spirálozom ki őket). Szerintem megérte azt a kb. 1800 Ft-ot, amennyibe kerül, jó barátok leszünk még sokáig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.