Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kókusz90, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

maruani

2015. október 20.

A kódot nem tudom, a képen a legfelső narancsszínben van meg, azonos árnyalatú szájfénnyel együtt. A szájceruzát szoktam alá rúzsnak használni. Tartós, könnyen kezelhető, jó formula, és teljesen elvadult színe van, ami ez esetben előny :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

zsooofi

2014. november 22.

10-es pinkes-piros árnyalatban van meg, nagyon szépen fed és nagyon krémes a textúrája. Teljesen jó szájceruza :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.