Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kencefice, Módosítva: 2011. november 22.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Tartós, fabevonatú szemkontúrceruza, mely ideális a szemhéj külső és belső kontúrozására, így hangsúlyozva a szemet. Tartósítószer- és olajmentes.

Tvylvis

2017. május 30.

A 12-es szín van meg, egy nagyon szép, lilás beütésű taupe. Maga a szín rettentően tetszik, ritkán látok ilyet, viszont maga a ceruza nem jó. Ahogy többen előttem is írták, túl kemény, nagyon oda kell nyomni, hogy látszódjon is valami. Személy szerint én eleve a némi porfestékkel fixált krémesebb ceruzák híve vagyok, így szép szín ide vagy oda, elpasszoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

Kodi

2015. október 17.

Gyalázat! Amilyen jók a márka waterproof változatú cerzái, olyan rosszak ezek a ceruzák. Kemény, kinyomja az ember szemét, mire látszik valami. Van egy gyöngyház világoskékem, és igazán nem tudom, hogy miért vettem meg a fehéret utána? Szerettem volna egy olyan fehér szemceruzát, amely nem irritálja a vízvonalamat. Nem irritál, de nem is látszik, szörnyű kemény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 17.

carriebradshaw

2015. április 15.

Azt hittem velem van a baj, de akkor nem, mert mások szerint is sz*r :D már elnézést, de tényleg nagy csalódás és totál pénz kidobás volt, én is pont a miss sportyhoz hasonlítottam magamban :D ráadásul nekem ez az első artdeco termékem, gyenge kezdés.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

ferike669

2014. október 16.

Én a vízálló 11-es árnyalatot használom belőle. Szuper tartós, pedig nekem zsíros a szememen is a bőr. Egészen sötét barna és sokkal szebben kiemeli a szemet mint a fekete :) Könnyű dolgozni vele, mert picit krémes, de mégsem kenődik el. Korábban használtam a nem vízálló változatot is, de az elfolyt... csak a vízállót vegyétek!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 16.

Vikucka

2014. szeptember 26.

Még tavaly decemberben vettem. Rettenetes. Imádom az artdeco márkát, de ez egy hatalmas csalódás volt. :( Felkenem és 1 óra múlva az egész lefolyik, vagy beleül a szemzugba. Nem is használom el, mert felesleges. Szerencse, hogy akciós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

ppetruska21

2013. december 25.

Nekem egy tinta kék szín van meg. Nagyon tartós, nem kenődik el ott marad ahová kenem egyszerűen isteni. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

r_ivan

2012. március 25.

Az Artdeconak a Soft Eyelinerből van Waterproof verziója; az az igazi, lerobbanthatatlan és szép a színe is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

BloodEve

2012. február 23.

Kenceficével értek egyet, örültem, ha egy órát kibírt, valami vicc ez a ceruza, mert komolyan mondom, hogy egy miss sporty is jobban teljesít, mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 23.

knifeofdreams

2012. január 27.

Rajtam viszonylag tartósnak bizonyult, bár azért ettől a ceruzától sem kell csodát várni. Puha, intenzív színt ad, nincs vele bajom, de az árát kicsit sokallom, nem ér ennyit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 27.

Kencefice

2011. november 10.

A színe nagyon szép abban a max. 1 órában, amíg a szememen marad. Hegyezéssel nagyon gyorsan fogy, de mindegy is mert úgysem ér sokat. Csalódás ettől a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 10.