Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: clotinyourvein, Módosítva: 2015. október 19.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Ecsetek

LaNara

2016. október 6.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, ez az ecset használhatatlan. Pár mosás után már szanaszét állnak a szőrei és precíz munkáról még hírből sem hallott. Aki szeretne farkasszemöldököt annak hajrá ez a tökéletes választás, egyéb esetben ezzel igényes és szép dolgot nem lehet létrehozni. Egyetlen formája ahogy nekem sikerült alkalmazni az a szemöldökcsont kiemelése korrektorral, kár, hogy erre van 6 másik alkalmas ecsetem is ezért nem volt értelme érte pénzt adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

dorothyk

2016. július 10.

Ha szeretnétek rossz ecsetet venni akkor ez az. Borzalmas a szőre már az első használat után kiszálkásodott. És vastag is. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 10.

Minimalist

2016. január 9.

Szeretem ezt az ecsetet, nem hullik es szépen lehet vele dolgozni a nyele pedig szép, kényelmes és eszében sincs szétesni. Bár a Mac 266-osához nem fogható, nem is kerül annyiba, de megéri azt a pár ezer forintot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 9.