Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. február 19.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Egyéb

A tincses műszempilla tartós rögzítésére szolgál. Vízálló és átlátszó.

bambika8

2018. július 14.

Nekem 1 hétig tuti kitart, akkor hullik ki egy-két szál. Érdemes hozzá megvenni a lemosót, mert a fenn maradt szálak nagyon nehezen jönnek le, ha nem vigyázol jön vele a sajátod is. Ennél tartósabbat nem ismerek, pedig sokat próbáltam már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

juliapataki

2014. február 24.

Nekem negyedik napja van fent, igaz, szakember ragasztotta fel, de teljesen elégedett vagyok. Jól tart és kényelmes viselet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

Lara5

2013. november 3.

Hát nem tudom. Kibírt már pár éjszakát, de nem tudom egy olcsóbbal nem ugyanezt a hatást lehetne elérni. Még nem mertem olcsóbbat kipróbálni, mert nem szeretném ha a buli közepén a szempillám az orromon fityegne. A csomagolással valami baj van vagy csak én fogom ki? A második tubust használom és első kinyitáskor mindkettő konkrétan 5 métert lőtt ki a tubusból, aminek a fele a szőnyegen a másik fele a hajamban landolt... Vigyázzatok vele, mert köp. Amúgy a széleken ezzel is vannak gondok, nem ragad oda olyan könnyen.

Update: Ha valaki tervez venni, NE tegye meg! Nagyon rossz, eddig türelmes voltam, gondoltam én vagyok ügyetlenebb, de nem. Sokadjára is ugyanazt tapasztalom, habzik, buborékos trutyi jön ki belőle és nem tapasztja oda a pillákat, ráadásul csíp, éget és allergiás lettem rá. A legtöbb nőnek szerintem elég érzékeny a szemkörnyéke ill. a szeme, szóval én egyáltalán nem ajánlom, drága és hitvány, pedig kifejezetten szeretem az Artdecot, de ezzel mellélőttek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Leerooy

2013. február 18.

Nekem bevált. Próbáltam más márkájú műszempillával használni, végül akkor adta a legjobban, mikor Artdeco műszempillát szereztem hozzá.
Elég egy vékony csík a pillák fölé, rá lehet illeszteni a szempillát. Egy pillanat alatt odaragadt nekem, de volt elég időm a helyére igazítani. Utána tökéletesen tartott, hosszú ideig (8 nál több órát viselem)
A lemosójából pedig egy egy csepp az ujjakra, és könnyedén le lehet húzni.
Szempillához konkrétan , nem ragasztom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

A lemosójából pedig egy egy csepp az ujjakra, és könnyedén le lehet húzni.
Szempillához konkrétan , nem ragasztom.

r_ivan

2012. március 25.

Allergiás lettem rá, szépen kivörösödött a szempilláim tövénél a bőr és égő érzés is társult hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

annapanni

2012. február 17.

Nem próbáltam a duo-t, de ezzel elég jól odaragadtak a tincses és a szálas szempillák is. Nem a ragasztó engedett el, hanem a saját szempilláim adták meg magukat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 17.