Artdeco

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BHeni, Módosítva: 2017. március 7.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Rugalmas ecset tökéletesen elválasztja és kiemeli a pillákat. Az elvékonyodó hegye segítségével a legkisebb szempillák is könnyen elérhetők. Hosszabbít és kiemel. Érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők számára is alkalmas. Klinikailag és bőrgyógyászaszatilag tesztelt.

Kedi81

2017. július 3.

Eddig a legjobb spirál,amit valaha használtam,már egy rétegben is elképesztő dús és hosszú pillákat varázsol,egész nap tart,nem pereg,nem maszatolódik,viszont amit eddig az összes spirálnál utáltam,hogy hiába mosom le este,reggelre mindig fekete karikákkal ébredtem a szemem alatt,az ennél nincs,simán lemosható micellás vízzel is.
Maximális csillag,nagyon szeretem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Maximális csillag,nagyon szeretem :-)

BHeni

2017. április 19.

Nagyon hamar lepereg, 1-2 óra után minden a szemem alá hullik, nem szeretem. Olyan téren nem reménytelen, hogy nagyon könnyen lehet vele dolgozni, könnyen fel lehet vinni, nem tocsog a festékben az applikátor, így kezdő vagy hozzám hasonló ügyetlen kezű társaimnak nagyon ajánlom rövid kiruccanásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.