Artemis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Lola21, Módosítva: 2013. április 12.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nagy koncentrátumú ráncfeltöltő szérum érett bőrre, mely csökkenti a ráncok láthatóságát és feszesíti az arckontúr vonalát. Alpesi rózsából nyert növényi őssejtekkel támogatja a sejtfunkciókat.

Hatóanyagai: GABAretinate Compound® havasigyopár kivonattal, GABA, A-és E vitaminok, alpesi rózsa őssejt, GlycoSkin, fényvisszaverő pigmentek, shea vaj.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

lauran

2018. június 29.

A Night Repair szérumról váltottam erre a termékre, és a kisebb ráncokat valóban feltölti, és érezhetően feszesíti a bőrt. Szerintem egy jó termék, jó áron (én mindig akciósan találok rá), ami szárumként és hidratálóba keverve is jó opció. Kíváncsi vagyok, hosszú távon mit mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Lola21

2013. március 30.

Az én bőrömmel csodát művelt. Estére kentem fel és reggelre pihe- puha bársonyos kisimult lett az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.