Artistry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beni1234, Módosítva: 2013. január 6.

Lelőhely:   tanácsadók, online

Netti1987

2013. február 26.

Nagyon szép szín, könnyen felvihető, nem irritál, este is olyan a színe,mintha most kentem volna fel, szuper tartós! nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Beni1234

2012. december 30.

Nagyon jól pigmentált, finoman eloszlatható, hihetetlenül kiadós arcpír. Számomra az ideális, többet kipróbáltam azóta, de visszatérek erre, mert nem találtam még hasonlót sem. Nem okozott irritációt, és legalább két évig használtam, napi szinten, annyira kevés kellett belőle. A kompaktot külön kellett megvenni hozzá, amiben egy kis laposabb arcpír ecset volt, és én azzal is nagyon jól tudtam használni. Egyáltalán nem irritált, nem teljesen matt, hanem inkább olyan selymes fényű bőrt eredményez. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 30.