Best of Beauty 2019

Artistry

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,9 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. augusztus 7.

Kiszerelés:   8,9 ml
Lelőhely:   tanácsadók, online

Pontosan azt nyújtja, amire vágyik: rendkívül hosszú, telt és tökéletesen szétválasztott szempillákat, amelyek kihangsúlyozzák szemeit, ezáltal vonzó és titokzatos megjelenést biztosítanak. Fekete árnyalatban kapható.

miichan987

2018. november 30.

Legjobb szempillaspirál valaha.
Nem ragad össze, minden szál tökéletesen különáll, mégis matt feketére festi. Egész nap tartós, ha elfelejtem lemosni sincs igénytelen kinézete.
Nem egyszer kérdezték meg hogy ki van húzva-e a pillám, olyan természetes hatása van. :)
És sok idő alatt szárad be.
Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

Legjobb szempillaspirál valaha.
És sok idő alatt szárad be.
Abszolút megéri az árát.

Nikeee01

2018. március 9.

Egész nap tart, extra tartós. Teljesen más, mint az eddig használt spirálok. Aki beszerzi, annak mindenképpen ajánlok egy sminklemosót, mert anélkül nehezen jön le. Nem csinál brutál hosszú pillákat, de a mindennapokra tökéletes. Felvinni könnyű, nem kenődik el. Ár érték arányban maximálisan megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

mmeessii

2017. március 6.

Ajandekba kaptam, magamtol nem fizetnek ki ennyi egy szempillaspiralra.

Ami a legjobb benne, hogy nem folyik szet ha vizzel talalkozik.
A lemosasa is egyszeru, miutan rajottem, hogy hogy a legjobb.
Meleg vizes ujjakkal osszenyomkodtam a pillakat, tehat jol bevizeztem (fellazitottam) oket, utana nagyon egyszeruen le lehet huzni a pillakrol. Egyben lejon, mintha a szempillad jonne ki, de ez csak megteveszto, a megszilikonosodott spiral az.

Fevinni is egyszeru es szep pillakat csinal (nem annyira muszempilla hatasu de kiemeli oket.

A minoseg nalam 5*, az ar miatt pedig nem vonok le pontot, az nem minosegi kerdes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Ajandekba kaptam, magamtol nem fizetnek ki ennyi egy szempillaspiralra.

Ami a legjobb benne, hogy nem folyik szet ha vizzel talalkozik.
A lemosasa is egyszeru, miutan rajottem, hogy hogy a legjobb.

Kittikatka

2015. szeptember 25.

Nekem bevált. Szépen kiemeli a szempillákat, nem ragad, nem csomós, nem potyog. Könnyű lemosni. Keveset kell belőle használni. Valóban hosszabít és kiemel, nem dúsít! Amit a névben ígér, az teljesül. Soha nem vettem még ilyen árkategóriában szempillaspirált, de úgy érzem, hogy megérte. Emiatt másikkal nem tudom összehasonlítani. De én összeségében elégedett vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

vivitrius

2014. február 19.

Az elődjével volt szerencsém találkozni. Nem rossz, szépen kiemelte a szememet. Az illatával sem volt gondom. A kefével kifejezetten jól tudtam dolgozni. Szerinte kicsit kevés volt a dobozban az árához képest és annyival nem jobb, mint más, amennyiért 7400-ba kerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Miliana

2014. február 9.

Ajándékba kaptam, magamnak nem venném meg. Mikor kibontottam, kicsit meglepődtem, nem szeretem ezeket az apró fejű spirálokat, de mikor először használtam, pozitívan csalódtam. Baromira tetszett a végeredmény, még sosem volt olyan spirálom, ami ennyire tökéletesen szétválasztott és nem csomósított. Elájulni a végeredménytől nem kell, mert nem visz fel annyi festéket, hogy műszempillahatást produkáljon, de nekem azért nagyon tetszik. Ami már kevésbé, hogy képtelenség lemosni: furcsa darabok jönnek le a pilláimról, és fél óráig sikálom, még akkor sem tökéletes, az egész arcom tele lesz a maradványokkal. Emiatt nem 5 csillag, meg a majdnem 8ezer Ft-os ára miatt, ami elég erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Yndre

2012. augusztus 3.

Sminkelésen találkoztam ezzel a spirállal és őszintén szólva nekem egyáltalán nem jött be. A kefe elég kicsi, nehéz vele dolgozni. A festék állaga elég száraz és csomós (bár elképzelhető, hogy sokat nyitogatták már korábban azt a tubust és kiszáradt) . Nehéz szépen felvinni és nem is túl tartós, egész nap tükörrel a kezemben mászkáltam, hogy letöröljem a lehulló darabkákat. Ilyen árkategóriában sokkal jobb spirálok vannak, 7400 Ft-ot nem ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.