Artistry

Ár:   14 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norina99, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   14 900 Ft
Lelőhely:   tanácsadók, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Az Artistry Ideal Radiance Fényvédő CC-krém néhány másodperc alatt előkészíti és tökéletesíti a bőrt, az SPF50 pedig védelmet nyújt a környezeti hatásokkal szemben.

• Azonnal halványít és fokozza a bőr ragyogását
  • Enyhétől közepesig terjedő fedésével csökkenti a sötét foltok, vonalak és egyéb bőrhibák megjelenését
  • Krémes, könnyű hatástú, hibátlan megjelenést biztosít
  • Előkészíti a bőrt a hidratáláshoz és a simább megjelenés eléréséhez
  • Lehetővé teszi az alapozó könnyű siklását, így egyenletesebb felvitelt biztosít, és segít tartósabbá tenni az alapozó hatását
  • Az SPF50 segít megóvni a bőrt az UV-sugárzástól
  • Egész napon át tartós fedést biztosít

3 árnyalatban elérhető

bobekecske

2020. június 20.

Nekem nyáron kombinált bőrön is remekül működött, mint színezett bőrtónuskiegyenlítő fényvédő. Tartós, kézzel könnyen eloszlatható, a tubusos-csőrös kiszerelés igényes és nagyon könnyű használni, ugyanakkor utazásbarát is. A fedése is egész jó, a világos árnyalat pedig kimondottan jó a világos bőrszínhez - persze a színválaszték nem a termék erőssége. A negatívumaként a kémiai fényszűrőt tudnám megemlíteni, illetve ami vagy ennek, vagy az illatanyagnak betudható, hogy nekem irritálta a szememet, ha a szemem közvetlen környékére, a szemhéjamra is került belőle.
Úgy sejtem a legtöbb bőrtípuson elég jól működhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Úgy sejtem a legtöbb bőrtípuson elég jól működhet.