Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: drmajoroseva, Módosítva: 2013. november 7.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A bőr tónusához illeszkedő alapozó, mely 16 órán át ragyogó, üde arcbőrt eredményez. Értékes ásványi anyagokat (arany, platina, ezüst) tartalmaz. Ecsetes applikátora elsősegíti a tökéletes felvitelt. Paraben- és illatanyagmentes.

Argosz

2014. február 1.

Nekem szuper volt! És nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják... :( Használat közben nem lett alapozós a kezem, nem kellett külön ecset. Praktikus volt és gyorsan lehetett vele dolgozni. Ezenkívül tetszett, hogy szépen fed, még talán hidratált is és védte a bőröm a téli hidegben. Nekem mindennapos használatban volt és borzasztó, hogy már nincs...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 1.

abreka

2013. szeptember 23.

Kétszer is újravásároltam, majd vettem rendes alapozó ecsetet és én is rájöttem, hogy felesleges ez a fajta kiszerelés. Ha nem mosod ki az ecsetet hamar elég undorító lesz :S
Nem tetszett, hogy arany csillámok vannak az alapozóban és hamar fénylett tőle a T-vonalam.
Talán már ki is vonták a forgalomból? Rég nem találkoztam vele..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Talán már ki is vonták a forgalomból? Rég nem találkoztam vele..

Natalka

2013. augusztus 6.

Nagyon praktikusnak tűnik a csomagolása, bele is szerettem egyből, h minden egyben van, nem kell külön keresgélni az ecsetet. Viszont pont emiatt rossz is, hiszen folyamatos macera volt, h hogyan tisztítsam időközönként a kis pemzlit, sosem lehetett rendesen kimosni. Az alapozója bevált, kicsit zsírosította a bőröm, gyorsabban fénylett át, de szépen el lehetett oszlatni és természetes volt a végeredmény.
Azóta találtam jobb alapozókat, jobb ecseteket külön, rájöttem, h nem érdemes ezzel egyben kísérletezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

szpirita

2012. december 30.

Annyira nem rossz. Leárazva vettem, nyáron még a szín is jó volt, de tény, hogy elég erősen fed, könnyen el lehet szúrni vele a sminket. Én is inkább esti sminkhez ajánlanám. Az ecset vég teljesen felesleges, bár azért azzal is el lehet dolgozni. Közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 30.

Malnus

2012. október 18.

Megvettem tavasszal, mert le volt árazva és az eladó is ajánlotta, hogy milyen jó. Kipróbáltam, hát katasztrófa... Az az ecset szerintem rossz megoldás, és rendesen fel sem lehetett vinni az alapozót az arcomra. Nálam is volt maszk hatás. Így egyszeri próba után be is dobtam a sminkes cuccok aljára. A napokban szedtem elő, és úgy döntöttem, hogy inkább elajándékozom, hát ha valakinek megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

Linuxo

2012. augusztus 7.

Kb. 2éve használtam. Soha többé nem vennék ilyen alapozót. Nagyon maszk hatást kelt. Az ecset szinte teljesen felesleges. Pedig a csomagolása sokat ígért. Túl drága is volt. Alig vártam hogy végre elfogyjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Viki000

2012. július 15.

Nagyon vastag a fedése, a színválasztékkal sem vagyok kibékülve, az ecset része pedig teljesen felesleges, csak beleszárad az alapozó. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

eveheart

2012. július 15.

az ecsete valóban felesleges, legalábbis én nem használtam hozzá, nem lehet szépen eldolgozni vele az alapozót. már nem használom, mert túl sok lett, valóban inkább csak alkalmi "alapozó", elég erősen fed, ha túl sokat viszünk fel, maszkszerű lehet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

Kmanci

2012. május 23.

Én is 999-ért vettem. Az ecsetével nem tudom annyira szépen felvinni, de ha nincs nálam épp másik, a kezemnél jobban teljesít. Itthon CS alapozóecsettel viszem fel, úgy szépen el lehet oszlatni. Én néha bele szoktam keverni egy keveset egy világosabb alapozómból, mert egy kicsit sötét amit vettem (nem mindig, mert szolizok, és ha jobban lebarnulok akkor tökéletes az árnyalat). Nekem az volt inkább fura, hogy tele van csillámmal. Először nem is tetszett, megbántam, hogy megvettem. Aztán egyszer mégis ezzel sminkeltem és egy barátnőm agyondícsérte, hogy gyönyörű alapozó, és mennyire szépen csillog, mégis diszkrét, és a fedése is szép. Azóta szeretem... :) Bár hétköznapokon nem használom, ez inkább az alkalmi alapozóm. És főleg esti alkalmi, mert napfényben nekem már sok lenne ez a csillogás, főleg, hogy zsírosabb a bőröm, így ahogy tudom, mattítom. Amúgy szárítani nem szárít, és ez +1 pont, mert nem nagyon találok olyan alpozót, amitől ne hámlanék le. Összességében, mindenét szeretem, akármennyire is idegenkedtem tőle az elején.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

Mya

2012. március 22.

Kipróbáltam ezt az alapozót, de egyszerűen katasztrófa! Nem gondoltam hogy egy Astor termékkel így ráfaraghatok. Tömény, maszk hatást kelt, az ecsettel sem lehet szépen eldolgozni, adagolása is nehéz így. Próbáltam ujjal, másik ecsettel, szivaccsal is, hátha... De ez az alapozó sosem lesz elhasználva az tuti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 22.