Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: ani.kiss307, Módosítva: 2013. november 21.

Bőrprobléma:   Bőröregedés

dorotheee93

2014. május 9.

Imáááádom! :) Gyönyörűen elfedi a sötét szem alatti karikáimat, és világosítja ezt a területet. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

ani.kiss307

2013. november 13.

Nekem a Honey szín van meg.Nagyon szép szín,jól fed,de jobb külön ecsettel felvinni mint ami a korrektorhoz tartozik.Főleg a szem alá.Nekem az a kényes terület,amúgy nem problémás a bőröm.Néha azért előfordul 1-2 patti is,,az is jól fedi és szerintem gyorsabban leszárítja. Elég tartósnak is mondható.Nem olcsó,de sokáig kitart.A ránctalanító állítólagos hatása miatt vettem meg,de azt annyira nem tapasztaltam :) Eddig 1x már újra vettem,de lehet most kipróbálok valami mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.