Astor

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: Bebek, Módosítva: 2015. november 12.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mattító alapozó

lia007

2016. január 22.

Hatalmas kedvencem volt.. de még az első kiadása ami kicsit keskenyebb csomagolásban volt ezüst/szürke kupakkal... Ehhez fogható alapozót sajnos nem találok ma már.. színre, állagra, illatra, fedésre, hatásra, stb... hozzám ez állt a legközelebb... Még az apróbb bőrhibáim is gyorsabban gyógyultak, ezért korrektorként is használtam néha annyira telitalálat volt a színe... Sajnálom, hogy már nem lehet hozzájutni a régi kiadásához :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.