Astor

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2015. szeptember 29.

Az ötletes "butterfly" kefe hullámos alakjának köszönhetően minden egyes pillát kifesthetünk, tökéletesen illeszkedik a pillák vonalához. A kefe szálai rugalmasan követik a szempillákat, még a legeldugottabbakat is elérik a szem külső és belső sarkában. A spirál formulája zselés, könnyed, viaszt, és mély, intenzív színű pigmenteket tartalmaz. Ennek köszönhetően spirálozás után dús, rugalmas szempilla az eredmény.

buba83

2017. február 27.

Nagyon sokáig a kedvencem volt, valamiért a trükkös kis keféjével is sikerült megküzdenem és szép, különálló, valóban látványos pillákat eredményezett végeredményben. Aztán egy darabig soha nem találtam a dm-ben és elkezdtem más spirálokat is kipróbálni. Most, amikor újra vettem belőle, már úgy érzem annyira nem is jó. Jobban elmaszatolódott a nap folyamán mint a másik spirálom és mintha felbontás után hamarabb is csomósodna a tubusban, mint amire emlékeztem. Nekem most csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

Lhoruraii

2017. február 25.

A legjobb amit valaha használtam❤ Sajnálom, hogy nem ezt vettem meg újra, hanem kipróbáltam egy újat.
Up: Most vagy ez romlott el, vagy én felejtettem el hogy kell használni, de borzalom amit művel, túl nagy, túl sok..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

LauraPlaneta6

2017. február 22.

Igazából a kefe miatt tetszett meg szeretem az ilyen különleges termékeket. Igazából jo kis termek, nem a kedvencem de végülis nem bántam meg hogy megvettem. Inkabb hosszit mint dusit szerintem. Ujra venni nem fogom de mindenképp jo termek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

Zafado

2016. augusztus 20.

Nem igazán értem az előttem szólók pozitív véleményét, nekem egy csalódás ez a spirál. A kefe valami borzalom, képtelenség vele normálisan dolgozni, az biztos, hogy nem egy rohanós reggeli dolog, mire minden pillát áthúz vele az ember. A géllel nem is lenne probléma, tényleg szép a végeredmény, ha az ember odáig elküzdi magát, de ez a kefe! Borzasztó! Még, jó, hogy egy nagy áruházban csak 900 Ft-ért jutottam hozzá, de ha előre tudom ezt, még annyit sem költök rá. Sajnálom :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

maczovivien

2016. augusztus 10.

Abszolút kedvenc! Nagyon kedvelem a keféjét, a formának köszönhetően könnyen el lehet érni a külső szempilla szálakat. Szépen tartja magát egésznap, irritációt sem okozott. Igaz, nem dúsít, de megnyitja a tekintetet. A végeredményről valóban a pillangók szárnya jut eszembe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

cukorka22

2016. július 6.

Tökéletes, amennyiben nagy a szemed és a pilláidat is meg akarod növelni. Az eredmény hihetetlenül vonzza a tekintetet, mintha műszempillád lenne. Én nem kentem össze vele magam. Nem tapad össze, könnyű felvinni, tartós, ennek ellenére a lemosásával sem szenvedtem. Nem viszket tőle a szemem és nem is nehezíti el azt. Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Hana05

2016. június 12.

Csatlakozom azokhoz az előttem szólókhoz, akik szerint túl nagy a kefe és túl sok festéket visz fel egyszerre... Persze gondolom ez lenne a dúsító spirál lényege, de nekem inkább csak elkenődik és a felvitel után kb. a felét le kell törölgetni. A kefe ívelése valószínűleg nem lenne rossz, ha kisebb lenne, így inkább nehezíti, mintsem könnyebbé tenné a használatát. Én a jövőben inkább maradok a könnyebb, egyszerűbb szempillaspiráloknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

SVeronikaWh

2016. április 11.

Legtökéletesebb szempillaspirál, amit csak ismerek! Már a külseje megfogott, és milyen jól tettem, hogy megvettem! Amióta ezt használom, rendszeresen műszempillának nézik a szempilláim. Ugyanis alapból is hosszú pillákkal rendelkezek, de nem minden szempillasprirál képes ezt kihangsúlyozni. Hát ez megtette a hatását! Mindent szeretek rajta, a"bumfordiságával" együtt!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 11.

Vikcike

2016. február 24.

Jó kis spirál, gyönyörű éjfekete a festék, könnyen szárad, rétegezhető és tartja amit ígér, vagyis nem nehezíti el a pillákat! Nem kócol, nem tapaszt, tartós, de könnyen lemosható! A kefe miatt vonok le egy csillagot.. Akárhogy manőverezek, mindig sikerül összemaszálnom a szemhéjamat, szerintem képtelenség szépen dolgozni ekkora hatalmas kefével ami ráadásul összevissza hajlítgatott (félszív, lepke tökmindegy alakban)! Mindemellett a hatás sem az a WOW, szóval egynek jó, elhasználom, de nem veszem újra, sőt, soha többet ilyen kacifántos kefe!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Panni21

2016. február 1.

Korábban a sárga Maybelline-t használtam (smoky), de már így is teli volt a kosaram mindenfélével, amikor eszembe jutott, hogy még kellene egy szempillaspirál, így valami olcsóbbat kerestem. Megtetszett a csomagolása (fekete alapon lila-rózsaszín pillangók), így ő lett az.
Nagyon jó a kefe formája és a festék állaga, tényleg leheletkönnyű.Nem dúsít, sőt, kicsit ragaszt, de szépen hosszabbít, megnyitja a tekintetet. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.