Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. november 30.

Sofia1976

2014. október 11.

az én szememen semmit ért, elég rejtett szemhéjam van de sokat hoztunk ki egymásból. nem ő a megoldás a sorstársaimnak sem sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

Anheszenamon

2014. április 26.

Két ilyen szemfestékem is volt. Az egyiket vissza is vittem a boltba, mert képtelenség volt normálisan felkenni. Szó nélkül vissza is adták az árát. Egy világos zöldes árnyalat volt ha jól emlékszem. A másikkal, egy barnás-bronzos árnyalattal semmi ilyen gondom nem volt. Szépen fel lehet kenni és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

jibjab

2013. március 22.

Milyen kár, hogy már nincs! Tartósságban verhetetlen volt! Jó lenne ha visszahoznák és kibővítenék a színskálát, mert a mostani ceruzás változat is jó, nem nem ilyen intenzíven csillogó és nem ennyire tartós. Nekem verte a Chanel hasonló termékét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.