Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Eria, Módosítva: 2018. június 28.

Magas színintenzitás, multireflektív pigmentek, hosszan (akár 10 órán át) tartó selymes formula. Nedvesen vagy szárazon is használható.

9 változatban elérhető

Astor, P2, Trend it Up, Essence - mono
Ár: 1000 , Eladó: kovacs12zita
Állapot: Kipróbált vagy alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel: Köki terminál, Deák Ferenc tér, 18. kerület

orsiborsi1989

2019. január 26.

Egy a kékes/lilás palettát sikerült beszereznem kb 600Ft-ért leakciózva. Nagyon szépek a színek benne, gyönyörűen eldolgozható, nem ül bele a szemhéj ráncaiba, valóban minőségi szemhéjpúder. A lila szín annyira szép benne, hogy őrület.
Mindezek ellenére elajándékoztam egyik barátnőmnek a terméket, mert kipróbáláskor jöttem rá, hogy nekem ez a hideg lila árnyalat borzasztóan áll. Úgy szint a sötétkék. :D
Más színkombinációra beruháznék szívesen, csak hát kivonult az Astor. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Más színkombinációra beruháznék szívesen, csak hát kivonult az Astor. :D

gyorfiagica

2018. december 3.

Nagyon szep intenziv szinei vannak. Nekem egy arany palettam van. Felvitelkor egy kicsit poyog, de ettol fuggetlenul a vegeredmeny nagyon szep.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Andi888

2018. július 28.

Hármat sikerült beszereznem verhetetlen 500 Ft-os áron. Egy kéket, egy lilát és egy szürke füstöset. Mind nagyon minőségi, jól pigmentált, erős színek. Télleg minőségi, sajnálom, hogy kivonultak Magyarországról Astorék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

dynah13

2018. július 15.

2 fele is megvan belole, egy rozsaszines es egy smokey, mindkettot nagyon szeretem! Gyonyoruek a szinek, konnyen felveheto es jol dolgozhato, tartos. Kellemes viselet, nem maszik el. Akciosan jutottam hozza, meg regebben, de azota os eloszeretettel hasznalom, nagyon megerte :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.