Astor

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. június 29.

Vicuska918

2019. május 3.

Imádom! Igaz, hogy a teljes ára kicsit borsos, viszont jó kis akciókat mindig ki lehet fogni valahol. ;) Csodát művel az amúgy nem túl hosszú pilláimmal. Egy rétegben természetes hatást nyújt, két rétegben viszont WOW! Szépen ível és dúsít. Az Ultra Black változatára még kíváncsi vagyok. Ha kipróbáltam ápdételek! :)

Update: Az Ultra Black semmivel sem feketébb, mint a sima változat... De ez is szép pillákat csinál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Pofike

2019. március 9.

Akciósan vettem meg, szerettem végülis de hatalmas kedvenc nem lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Akciósan vettem meg, szerettem végülis de hatalmas kedvenc nem lett.

esztietta

2018. november 11.

Szeretem, hogy argán olajas és ezáltal táplálja a pilláim. Nagyon szép, hosszú természetes eredményt produkál, de én a drámaibb hatást kedvelem, így őt lefokoztam csak az alsó szempilláimra. Viszont, aki egy természetes hatást keres, annak tökéletes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

keserutimi

2018. augusztus 19.

Egy tavaszi Glamourozáskor sikerült megvenni. Nagyon tetszett a csomagolása és a keféje is szép volt. Valamikor télen, karácsony körül kezdtem el használni, így az elegáns bronzos, rosegold-os csomagolás még inkább ünnepi hangulatot adott, öröm volt elővenni :) Az elején sok festéket vett fel, aztán kicsit száradt, és utána teljesen jól lehetett használni. Megérte megvenni, szupi kis termék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Yette

2018. március 16.

Nagyon megkedveltem ezt a spirált.
Most hogy a márka kivonult a Rossmanok-ból akciósan sikerült beszereznem 1600 Ft környékén, és ezt az árat maximálisan meg is érte, bár megkockáztatom hogy még az eredeti árát is kiadnám érte.
Gyönyörű pillákat lehet vele elérni, hosszabbít és szépen szétválasztja őket.
A keféjével könnyű dolgozni és a kis sarkokba is tökéletesen befér.
Tartósságát tekintve kitűnően teszi a dolgát, körülbelül 9-10 órán át a helyén marad, és egy tapodtat sem moccan onnan. Leszedni se egy kínszenvedés, könnyen és egyszerűen eltávolítható.

Összességében nagyon megszerettem ezt a spirált, számomra ez egy tökéletes terméknek bizonyult.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Nagyon megkedveltem ezt a spirált.
Gyönyörű pillákat lehet vele elérni, hosszabbít és szépen szétválasztja őket.
A keféjével könnyű dolgozni és a kis sarkokba is tökéletesen befér.

bizsonka

2018. február 7.

Imádom! :) Óóóriási pillákat eredményez!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 7.

Imádom! :) Óóóriási pillákat eredményez!

postareb

2017. december 18.

Akciósan vásároltam 1.699 Ft-ért, szerintem nagyon megérte! Az eredeti árán nem vásároltam volna meg, de csak azért, mert 2.000 Ft-nál nem vagyok hajlandó többet adni egy szempillaspirálért sem (kipróbáltam már drágább kategóriásakat is, de semmi különbséget nem tapasztaltam vagy rosszabbak voltak). Nekem bevált, hosszú szempillákat varázsol, dúsnak nem mondanám, de abszolút szép és természetes hatást kelt. "Megnyitja" a tekintetet, ha elegánsabb vagy kissé visszafogottabb helyre megyek, akkor mindig ezt használom. :-) Nekem tartós marad egésznap, nem kenődik a bőrömre és nem is csomósodik. Lemosni nagyon könnyű, így kíméli a pillákat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

mandyy

2017. december 7.

Anya vette, de ő nem használta, az én más márkájú spirálom pedig elfogyott, így elkezdtem ezt használni. Hát érdekes... Szép pillákat varázsol tényleg, a kefe is pazar de nekem csak pár óráig tartós. utána potyog, összeragad, csúnya lesz. Lemosni könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Sztellus

2017. december 4.

Sok festéket vesz fel, de egy másik kifogyóban lévő siprállal szoktam átmenni rajta, így egész jó, de jobbat vártam.
Szerencsére joy napokon vettem, teljes áron biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Szerencsére joy napokon vettem, teljes áron biztos nem venném meg.

jk23

2017. október 19.

Akciós áron vetten, lehet, hogy teljes áron nem venném meg, bár nagyobb problémám nincs vele. Nem pattog le, nem maszatolódik és tartós, de nekem néha összeragadnak tőle a szempilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.