Best of Beauty 2019

Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2012. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Csók- és érintésálló, nem kopik, nem kenődik el. A speciális színpigmentek ragyogó, fényes színt eredményeznek.

edina810

2016. január 7.

Annak idején nyereményjáték során sikerült hozzájutnom, és tényleg eléggé szárított, így nem sűrűn használtam később. Pedig a színe nagyon tetszett, és tényleg tartósabb volt a többi szájfénynél. Hiába, akkor még nem tudtam ezt az ajakápolós trükköt... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

k.dorika

2013. július 1.

Csatlakozom momo véleményéhez! Nem olyan rossz termék ez,mint amilyennek itt beállítják, csak tudni kell használni!!!! Első lépés Labellozás, aztán jöhet a Liquid Kiss, majd a végén egy kis szájfény. Így tökéletes!!!!!!! Valóban órákig tartós,nem mászik el, ivás után is szép, csillogó marad. A tökéletes partysmink része!!!!
Mivel önmagában nem állná meg a helyét, így -1 csillag, de a tartóssága miatt megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

ciccmicc

2013. február 6.

Eleinte utáltam, nagyon kiszárította a szám, hamar lekopott, összecsomósodott. Aztán rájöttem én is a trükkre:előtte egy nagy adag ajakápoló, majd utána is. Így viszonylag tartós, de az evés-ivást nem bírja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

szonja

2012. december 17.

Szerintem annyira nem rossz ! Csak hagyni kell megszáradni ami nekem kb. 15 percig tartott :S , amikor már egyáltalán nem ragad akkor aztán lehet enni,inni mert nekem nem jön le ! Amikor meg "kopni" kezd (morzsolódni) akkor inkább lemosom ! Ami még hátránya hogy valóban szárít !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 17.

momo

2012. december 14.

Ó jaj, most látom, hogy az én rúzs bezzeggyerekem mások tetszését annyira nem nyerte el. Mondom, én hogyan neveltem belőle jóravaló, tartós kencét. Először is alaposan hidratálom az ajkaimat, majd bekenem a kedvenc, Stay On Rose árnyalatommal. Hagyom száradni, addig babusgatom a szempilláimat vagy felteszem a pirosítót. Amikor megszáradt, kenek rá egy adag szájfényt, csak így működik. De így jóóóó sokáig. Önmagában valóban nagyon szárít és cserepesek lesznek az ajkak, kellenek ezek a kis praktikák, hogy megfelelően muzsikáljon. Nem a tökéletes termék, de így a helyén marad és vannak szituációk, amikor ez a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

dalma-julia

2012. június 25.

A színe szép, de elég lassan szárad, tart egy darabig, majd darabossá válik az ajkakon, tényleg szinte lehámlik, az evés-ivást nem bírja ki. Eléggé szárít. Nem venném újra (bár szerencsére ajándék volt), de elhasználgatom, mert úgy tapasztaltam, hogy vékonyabb rétegben ujjal eloszlatva tűrhetőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Dorcsa

2012. február 3.

Tényleg nagyon rossz cucc.. szárít rettentően és darabokban le lehet szedni az ajkakról, és nehéz, rossz viselni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Mypinkworld

2012. február 3.

Nagyon nehéz a felvitele, csúszik mászik a szájon, fele megszárad, fele nem, rettenet... és tényleg nagyon szárít, és darabokban jön le... pénzkidobás!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Bibike

2012. január 19.

Rettentően szárítja a számat, és darabokban jön le. Néhány órán át tényleg tartós, aztán elkezd "hámlani". Egyetlen előnye a szép színei, nekem 2 van meg belőle (Stay on Rose és Kiss me Beige). Szerencsére ajándékba kaptam, így soha nem venném meg magamtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 19.