Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: kemenysepro, Módosítva: 2012. április 2.

Igézz a tekinteteddel! Akár 70%-al íveli, szétválasztja, hosszabbítja és megemeli a pillákat. Egyenletes és precíz fedést biztosít.

tothannamaria

2013. július 4.

Oda meg vissza vagyok tőle...NR 1:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Oda meg vissza vagyok tőle...NR 1:)

szanaci

2012. április 22.

Nekem általában mindig csak egy spirált használok egy jó ideje ezt. Én nagyon megszerettem szép hosszú szempillákat csinál, nem csomós, nem potyog le a szemem alá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

kemenysepro

2012. március 23.

A vízálló változatot vásároltam meg. De ez semmit nem csinál, rövid egyenes pilláim vannak, így csodát nem vártam, de egy 600ft-os spirál jobban teljesít.
A 70% közelében sem vagyunk. A keféje sok festéket vesz fel, ami nagyon folyékony, és csomósodik is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.