Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2014. október 1.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Életteli, ragyogó színek.

Vizililiom

2015. november 17.

Egy fényes, világos kék árnyalatom van belőle, még valamikor a múlt századból... :) Nem vicc, tényleg van legalább 10 éves a lakk, és az állaga pont olyan most is, mint régen, nem száradt be. Rég használtam már, így nem emlékszem, hogy mennyire tartós, de a szép színe miatt és hogy még mindig használható, kap egy 4-est. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Ella

2014. október 1.

Én nagyon szerettem, azt hiszem pirosas korall szín volt meg két példányban és egy másik is, az narancsszínű volt. Nagyon gyorsan száradt, nem lett buborékos a felülete és több napig bírta. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

mrs.imperator

2013. október 15.

Szép korallpiros árnyalatban volt meg, nagyon szerettem, volt aki megkérdezte h műkörmöm van e :) Astorból szempillaspirálom és körömlakkjaim voltak eddig de mindegyiknek hálás vagyok! És megérik az árukat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

floracska6

2013. május 9.

Igaz nem vagyok annyira rákattanva az Astor termékekre, párszor már befürödtem velük, ezt a körömlakkot nagyon szeretem. Leárazva vettem, körülelül 500 Ft-ért, ezt az árat nem sajnáltam egy kis próbára. Nem bántam meg, mert gyorsan szárad és elég tartós. Eredeti áráért (azt hiszem 1000 Ft körül van) azért nem venném meg, mert ennél azért vannak jobb körömlakkok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

adrienn.spaitsne

2013. február 22.

Egy hétköznapra hordható nude (halvány bugyirózsaszín) van meg. Szerintem szép a színe, ára elfogadható, 2 rétegben, fedőlakk nélkül egy átlagos lakk szerintem. Hamar szárad és az ecsettel is meg vagyok elégedve. Bár rányomni nagyon nem szabad az ecsetet, mert könnyen csíkoz.

Friss vélemény: ötödik napja tart a körmömön és a legszéle kezdett el kopni és a színe fakóbbb. Semmi lepattogás, nagyon tartós. Nincs rajta fedőlakk. Kap még egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 22.

krisztinka88

2013. január 14.

Frissen felkenve gyönyörű szép, jó az állaga is. De lakkozás után 3-4 órával elmentem zuhanyozni, és már akkor elkezdett lekopni ennyitől. Másnapra már vállalhatatlan lett, több a kopott rész a körmeimen, mint a lakkozott. Semennyire sem tartós, talán fedőlakkal jobb lehet, majd megpróbálom úgy is. De még egy Euro boltos no name lakk is többet nyújt, mint ez.

Update: Borzalmas, megfosztom egy csillagtól. Egy hajmosást sem bír ki több rétegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

passievrucht

2012. augusztus 31.

Tökéletes! Csodás szín, tökéletes fedés, jó ár - gyártják még? Én 2 üveggel elhasználtam, annyira tetszett, és kb. 1 hétig simán (mosogatás stb.) bírta. Nagy kedvenc, top 5-ben. (Talán a 12-es, de nem biztos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 31.