Astor

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: gabryella69, Módosítva: 2015. május 6.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Nevében a lényeg, az Astor új, Nail Artist Transformers fedőlakkjai ugyanis minden színt átváltoztatnak, így pedig még a visszafogott árnyalatok is feltűnővé válnak! Ezekkel a  körömlakkokkal garantáltan feltűnő, különleges lesz megjelenésed!

Könnyedén játszhatsz a színekkel. Lehetsz elegáns vagy extrém – a döntés  mindig a Te kezedben van.

Astor Nail Artist Transformers fedőlakk Glitter - csillámló fedőlakk, mellyel körmeid olyanok lesznek, mintha ékkövek díszítenék.

varzso

2018. augusztus 3.

Nagyon szép, visszafogottabb,de mégsem a megszokott csillámok. Szeretem, jól mutat bármilyen szín felett, és nyáron különösen szép. Még külön csillámokat is szoktam ezzel fixálni, hogy fokozza a csillogást. Ó, és nagyon rég vettem, amit most használok (kb 3 éve), és még mindig lehet vele dolgozni, nem száradt be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

nikolett

2017. április 3.

Nekem ez A Körömlakk. :D Ha szökőévente kilakkozom a körmöm, akkor vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Nekem ez A Körömlakk. :D Ha szökőévente kilakkozom a körmöm, akkor vele.

jkrisztie2

2016. február 5.

Ez a glitter változat van meg, szép, nem feltűnő, diszkréten csillogó körmöket varázsol! A megszokott, kiváló Astor minőség. Meseszép!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

gabryella69

2015. április 28.

A kedvenc fedőlakkom amit valaha próbáltam!Bármilyen csíkos,foltos lakkozást viselhetőbbé varázsol és selymes fényt kölcsönöz neki nem pedig glitteres-flitteres csillámporos kinézetet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.