Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Eszter0209, Módosítva: 2015. április 26.

3 az 1-ben pirosító. 3 szín 1 termékben - használja külön vagy összekeverve, a természetesebb hatásért. Selymesen lágy, tartós formula.

rockroka

2015. április 26.

Ez volt az első pirosítóm, nagyon szerettem, pont a képen látható volt meg. Tartós volt és szép színű, már nem gyártják szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

noemi90

2014. augusztus 25.

Annyira sajnálom hogy már nem gyártják! Sehol nem találom, pedig ha fellelném még valahol, biztos vennék vagy 5öt :D Perfect toffee árnyalat volt meg, és imádtam... Nagyon pigmentált mégis természetes és tartós volt. Csillagos 5!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

ursus

2013. június 23.

Nekem a 007 perfect toffee ad nagyon kellemes napbarnította hatást az arcomnak.
Nagyon jó az állaga és az utolsó porszemig kijött belőle minden, anélkül, hogy összetört volna, pedig én aztán dobálom a sminkeket... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 23.

Nekem a 007 perfect toffee ad nagyon kellemes napbarnította hatást az arcomnak.

Ingrido

2013. április 28.

Hogy külön-külön is lehetne használni a színeket, nekem ez egy picit túlzás. Egyben sikerül, és gyönyörű színe van. Valóban, a tartósságával gondok vannak, egy olyan közepes alá. A három és a négy csillag között vacillálok, és arra gondolva, hogy milyen széles skálán mozgó, ámde pocsék termékek vannak, ez a pirosító megérdemel egy négyes alát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 28.

burberry

2013. január 4.

Szerintem ez egy tök jó pirosító, eléggé pigmentált, kevés kell belőle, de nem elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.