Astor

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Era514, Módosítva: 2016. október 26.

Ár:   1900 Ft
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Professzionális szalon minőségű, zselé hatású manikűr, UV nélkül.

• 14 napig tartó szín és csillogás
  • UV lámpa nélkül
  • Könnyű eltávolítás
  • Az E-vitaminos összetétel erősíti a körmöket
  • Alapozó lakk nélkül

kovacskatyi

2018. március 27.

Nekem nagyon bejött. Minden lakkhoz ezt használom fedőlakknak, és akár egy hétig-10 napig is szépen tart. Valóban néhány nap után repedezik az alsó réteg kicsit, de nem feltűnő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

Era514

2017. március 11.

Pénzkidobás. A saját lakkjával használtam, de a kettő együtt nagyon merev lesz és emiatt repedezik a köröm alsó harmadában. A lakk másik fedőlakkal jobban működik. Ráadásul 6-7 használat után már besűrűsödött... Kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.