Astor

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Era514, Módosítva: 2016. október 26.

Ár:   1900 Ft
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Professzionális szalon minőségű, zselé hatású manikűr, UV nélkül.

• 14 napig tartó szín és csillogás

Ár: 400 , Eladó: ildi74
Állapot: a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Yeticica

2019. december 16.

025 refined van itthon eppen. Elkeseredesemben, jogy a pro manicure francia lakkjait nem talaltam, emeltem le a polcrol. De nem tudja ugyanazt. Hamarabb surusodik, kisse jobban is csikoz. De azert meg mindig tuti kis lakk o is. Az ecsete egy alom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 28.

Tetszik a színválaszték, de eltérő a tapasztalatom velük. Két árnyalatot használok, az egyik kiváló, a másik kevésbé tartós.

014 Want More:
sötét magentás, különleges árnyalat. Még egy hét után is vállalható, úgy, hogy a saját fedőlakkját másnap kapta meg. Ez ötös, vitathatatlanul!

Lehet, hogy az egyes árnyalatok tartóssága között ekkora különbség van?

010 Out to party:
igazi élénk nyári narancsos-korállos-piros szín, ami nálam nemhogy 14 napot, de négyet is fenntartással bír ki, pedig szinte nem vezetek háztartást...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 28.

014 Want More:

Lehet, hogy az egyes árnyalatok tartóssága között ekkora különbség van?

010 Out to party:

zoska416

2018. január 11.

Nemrég hazajött velem a leárazott, 006-os 'Desirable' nevű nude-szín. Nekem a körömlakkok általában egy, maximum két napot bírnak ki úgy, hogy még éppen vállalhatók maradnak. Ebből felkentem két réteget, rögtön egymás után, és már a 3. napja repedezés nélkül, gyönyörűen fedik a körmömet. Fedőlakkot én nem tettem rá, és még így is szépen mutat, pont úgy viselkedik, ahogy egy jó körömlakktól elvárná az ember. Jár az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Lorkaborka

2017. július 5.

Gyönyörű színei vannak, szépen is terülnek és elég gyorsan is szárad, de nemhogy 10 napot, kettőt is alig bír ki, a köröm végeinél pillanatok alatt elkezd kopni. A fedőlakkja kifejezetten rossz, nem is használom már egyáltalán, valahogy töredezik a lakk alatta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

csill87

2017. április 30.

Én Eveline 8in1 alaplakkot használok mostanában minden körömlakhoz, plusz Essence fedőlakkot és így ha nem akarom lemosni a lakkozást, akkor egy hetet kb. bármi kibír mostanában a körmömön, a Miss sporty lakkok is. Így ez is kibírta az egy hetet, ráadásul a körömlakk állaga tökéletes és az ecsete is könnyen kezelhető.
Azzal a színnel viszont, amit én választottam mégsem vagyok maradéktalanul elégedett, mert ez a világos rózsaszín szín csak három rétegben fedne teljesen, ráadásul az üvegen keresztül egy picit fáradtabb rózsaszínnek tűnik, a körömre felkenve viszont kicsit másabb a színe, mint az üvegen keresztül, és az már annyira sajnos nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Nittuska

2017. április 16.

Nekem 01-es árnyalat van meg, sötét bordós színe van, szép.
Hiába sötét azért kell a 2 réteg.
2000 Ft-ot nem ér meg. Átlagos körömlakk.
Szerencsére én fél áron vettem a tescoban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Nekem 01-es árnyalat van meg, sötét bordós színe van, szép.
Hiába sötét azért kell a 2 réteg.
2000 Ft-ot nem ér meg. Átlagos körömlakk.
Szerencsére én fél áron vettem a tescoban.

Era514

2017. március 11.

Update: rájöttem, hogy a fedőlakkjával van a gond. Másikkal jobban működik: sokkal kevésbé látványos a repedezés, és nem is kezd el pattogni. Elhasználom. Plusz egy csillag.

Nagyobb csodára számítottam... Két színt is vettem, meg a fedőlakkot, de nem biztos, hogy jó ötlet volt. 5 napot valóban kibír, de azt nem érzem, hogy tartósabb lenne, mint a normál Astor lakk. És ami igazán fura benne, hogy repedezik. Valószínűleg a keménysége miatt, mert megszáradva nem túl flexibilis, de a körmeim alsó harmada tele van hajszálrepedésekkel. Kb. 2. nap kezdődik a repedezés, és csak szaporodnak. Közelről lehet csak látni, de iszonyatosan csúnya, főleg a világos színeknél... Ez az etalonnak tartott Sally Hansennel sosem fordult még élő... Talán inkább azt kellett volna venni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

FloraFeher

2017. január 8.

Szép a színe és már egy sorral is szépen fed, de szinte már attól lepattogzik,ha ránézek, pedig fedőlakkal is lekentem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.