Astor

Ár:   2714 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Precíz felvitel a kupakba beépített speciális ecsetnek köszönhetően.
Ultra lágy, tartós, zselés formula intenzív színpigmentekkel a drámai hatásért.

spacemonkey

2018. augusztus 15.

nekem nem vált be ez a zselés jelleg. :( csúszkál a szememen ide-oda, nem tartós, az ecset pedig hamar szétment. viszont sokáig elég, bár én már csak arra használom, hogy elővázoljak, aztán átmegyek rajta hagyományos folyékony szemhélytussal. nem hiszem hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

rekabeauty

2018. január 22.

Nem rég szereztem be akciósan 1200Ft ért. Nem tudok sajnos szép tusvonalat húzni, ha sikerül is biztos, hogy nem a kapható eyelinerekkel. Sok minden lenne csak nem tus vonal.
Magának a terméknek az ecsetét nem használom vagy nagyon ritkán. Terméknek egy hibája van, kopik. Természetesen ez azon is múlik mióta van rajtam, vagy mennyire vastagon vittem fel a terméket.
Összességében nagyon szeretem ezt a zselés szemhéjtust, főleg ezt a tégelyes megoldását. Végre tudok húzni rendes szép vonalat, persze más ecsettel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

stylo

2017. december 1.

Nagyon szeretem. Jó az állaga, és ha az ember kivárja, hogy megszáradjon (én addig iszom meg a kávét), gyakorlatilag egész nap mozdulatlan. Na igen... leszedni sem egyszerű. Már jó sok tust kipróbáltam, de még soha nem találtam olyat, amivel ennyire egyenletes, egyforma és egyenes szélű vonalat lehet rajzolni. Mivel az eddigi próbálkozásaimmal elég siralmas eredményeket értem el, a fürdőszobán túlra nem nagyon merészkedtem tussal festett szemekkel. MOSTANÁIG!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

timine

2017. október 6.

Igaz, csak kipróbálásra volt nálam, de nagyon leszerepelt. Hiába volt rajtam szemhéjalapozó, alig akart ottmaradni, többször is át kellett húznom a vonalat, hogy ne legyen 'hézagos'. Ahogy telt a nap, kezdett egyre kellemetlenebb lenni a viselése, késő délutánra szinte leolvadt rólam, teljesen lemászott a szemem alá. Szörnyű, egy ilyen márkától sokkal többet vártam volna. Még jó, hogy csak próbára volt nálam és nem dobtam ki érte egy csomó pénzt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

jazmera

2017. szeptember 9.

Szerencse, hogy nem a hozzászólások alapján vettem, hanem ajándékba kaptam.Nagyon szeretem! Tényleg tartós, könnyű használni, nem kenődik el. Igaz nem lehet vele hajszálvékony vonalat húzni- az ilyen ecset nem is arra való- de én nem is szeretem a nagyon vékony tusvonalat.Külön tetszik az ecset, hogy rövid, tömör. Nagyon régóta használom, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Bippaa

2017. május 17.

Nagyon rossz tapasztalataim vannak vele, pár nap után. 3800 lett volna az eredeti ára annyit nem ér. Az ecsettel is hihetetlenül nehéz dolhoznii, nem lehet vele szép vékony vonalat húzni, és többször át kellett húznom h fekete legyen. Tartóssága is elég minimális, nagyon kenődik, folyamatosan figyelni kell. Csalódás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

csillYke

2017. március 1.

Könnyű felvinni, viszont nekem egyáltalán nem tartós, kb. 2 óra múlva elkezd halványodni, kenődni. Az ecsetet sem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

hemettidia0

Korcsoport: < 18
2017. január 26.

Nagyon kremes es konnyen kenheto ezert nagyon egyszeru a felvitele viszont mivel tenyleg mar-mar nagyon kremes ezert a preciz felvitellel mar egy kis problematika merul fel illetve egesz nap nem marad a helyen ugyanis elcsuszkal. Emiatt nekem nem erte meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 26.

botosjeti

2017. január 20.

Nagyon nagy csalódás volt. Több fajta zselés szemhéjtust próbáltam ki már (Avon, Oriflame, Maybelline). Minősége kb. az Avonoshoz hasonlít, de még annyira sem tartós. Nagyon gyorsan lekopik. Az ecsettel nem volt gondom, nem lehet olyan nagyon vékonyat húzni vele, mint egy klasszikus tussal, de jól kezelhető, ez az egyetlen jó oldala a terméknek. Akkor marad fenn egy picit tovább, ha előtte szemhéjpúdert és szemceruzát is teszek alá, majd rá is egy sor púder, de így a létezése kb. fölösleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

hunyadidori

2016. december 15.

Sajnálom, hogy nem olvastam el az itteni hozzászólásokat, mielőtt megvettem...mert úgy érzem kár volt!
Ez az első gél állagú tusom, de nem hiszem, hogy ilyennek kellene lennie egy igazán jó tusnak.
Az Essence-es tusecsettel használom (és nem hiszem, hogy azzal van a baj), nem igazán lehet vele vékony vonalat húzni, ezzel még ki is békülnék, viszont a vastag vonal sem egybefüggő fekete, túl hígnak érzem az állagát is. Viszont elég tartós volt, nem mászkált el miután megszáradt, úgyhogy nem adom fel, hátha én nem szoktam még hozzá...addig marad a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Hidratálók: Caprylyl Glycol