Astor

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• csíkmentes felvitel
  • könnyen kezelhető ecset
  • 45 másodperces száradás
  • magasfényű finish

30 árnyalatban kapható

2700.-Astor Quick & Shine Körömlakk szett
Ár: 2700 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, Posta előre utalással.
Ár: 1600 , Eladó: arimer
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, szemelyes, posta
Yeticica

2019. október 9.

Nagyon bipolaris a kacsolatunk ezzel a termekcsaladdal: imadom az szineit (van cseresznyepiros, meggypiros, es a francia lanikuros valtozatai, azok halvany barackvirag, illetve halvany feheres arnyalatok). Ellenben ritka lassan szarad! Ugy tunik, mintha megszaradna, de sokszor a delutan felkent 2 retegel teljesnek tuno szaradas utan is az ejszaka soran lenyomatos lesz reggelre. Bruhuhuhu. Sajna hamar lekopik a koromvegeken is. Pedig....... olyan jo lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Kittyki

2019. június 17.

Le volt akciózva így lecsaptam a 203, 611, 309, 613-as árnyalatokra. Gyönyörűek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

arimer

2019. május 25.

Réges régen használtam, most, hogy mar alig lehet kapni, ujra beszereztem kb 8 darabot belole. Van koztuk 2 ami nem az én színen, de a tobbi... hihetetlenul jo minoseg, tokeletes fedes, nagyon szépen lehet vele dolgozni es eppenhogy a korom élérol kopik a lakkom a hatodik napon. Eszméletlen, veri az artdeco lakkjaimat. Remélem kesobb is be tudom majd szerezni oket, mert ha nem ....:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

MsCatastrophe

2019. március 25.

A fekete csillámos lakk van meg ebből. Fedőlakkal és alapozó lakkal egy hétig simán tart. Szép színe van és tartós. A száradási idő valóban nagyon gyors, két rétegnél is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

evasimonyi

2019. február 14.

piros es csillamkek szinekben van meg, ket retegben szoktam felkenni, rendkivul tartos, es tenyleg gyorsan szarad
imadom a szineit is, illetve ket reteggel olyan sima a korom felulete, mintha mukorom lenne fent

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

2019. január 27.

Nem csíkmentes,mert bárhogy próbálom picit az marad. A színe szép és egész tartós,pár napot kibír. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Jucuus

2019. január 3.

Olcsón jutottam hozzá leértékeléskor, na mondom ki kell próbálnom, egy neonos narancssárga színhez jutottam hozzá, nyárra nekem nagyon bejött. Most télen is felkentem, nem okozott csalódást. :D Nagyon hamar szárad, ecsetét nagyon szeretem, mert könnyű vele felvinni csíkozódás mentesen a lakkot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. december 3.

Valaki azt írta, hogy olyan végeredmény érhető el vele, mintha műkörmösnél járt volna. Hát... be kell, hogy valljam, még sosem jártam műkörmösnél, de ez a lakk két rétegben tényleg szép eredményt nyújt (Life in Pink [204] árnyalat).
A széles ecsetével kifejezetten könnyű dolgozni.
Nem mértem stopperrel, hogy hány mp alatt szárad, de gyorsan.
Shine - igen. Ha másnap kap még egy extra fedőlakkot, akkor pedig senki nem mondaná meg, hogy ez nem egy sokezres lakk.
Ár-érték arányban kiválóan teljesít és a színválasztéka is bőséges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 3.

A széles ecsetével kifejezetten könnyű dolgozni.
Nem mértem stopperrel, hogy hány mp alatt szárad, de gyorsan.
Ár-érték arányban kiválóan teljesít és a színválasztéka is bőséges.

Evaaaa

2018. szeptember 10.

én kb 500ft ért vettem leárazva a 621-es árnyalatot SOS megoldásnak. Szuper körömlakk!!! Nagyon jó az ecset kialakítása, még ha túl sokáig kenegetem, és kicsit csíkosnak is tűnik, mire megszárad egészen homogén, és valóban nagyon gyorsan szárad, akár 2 rétegben is! (bár azért nem 45 másodperc, de kb 1-2 perc alatt már jó) Eddig csak a lábamon próbáltam, ott elég tartósnak is bizonyult, most tesztelés alatt áll kézen is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

varzso

2018. augusztus 3.

Jó lakknak tartom, én mindig 2 rétegben kenem fel, így több idő a száradás, de valóban gyorsabb,mint más lakkok esetében. Tartós is, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.