Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: malvina, Módosítva: 2012. október 10.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Táplálja és erősíti a gyenge, töredező körmöket. A, C, E és B5 provitamint, kalciumot és Lycra formulát tartalmaz.

terke29

2012. szeptember 9.

Az enyém véletlenül került hozzám,a tavaji DM kistáskámban volt benne,elötte azt sem tudtam,hogy a világon van.Nagyon kellemes meglepetés volt,mert tényleg jó hatással van a körmeimre.Magában is vállalható a színe(halványan átlátszó Nude),lakk alá alapnak is tökéletes.Valóban hozza amit ígér:erősít,táplál.Nem tudom amúgy mennyibe kerül,de ha ez elfogyott biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 9.

rebi

2012. szeptember 9.

Szerintem eddig ez a legjobb olyan lakk amit erősítés miatt vettem meg.Tényleg magában is nagyon szép visszafogott színt ad a körmömnek.És nem utolsó szempont hogy megerősödött tőle.(:

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

jkrisztie2

2012. május 8.

Szuper kis alapozólakk! Önmagában több rétegben használva is megállja a helyét, a végeredmény: szolid, ápolt, elegáns körmök! Nagyon meg vagyok elégedve az Astor lakkokkal, megérik az árukat! Nem beszélve arról hogy 30 hónap a szavatosságuk, a lakk 2 év után is olyan állagú, mintha vadiúj lenne! 12 ml, sokáig elég! Tartós, jó minőségű lakk! Csillagos ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.