Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szofi9, Módosítva: 2013. március 29.

A csúcstechnológiás szempillaspirál egyedülálló hibrid keféje egyesíti a klasszikus extra puha sörtéket, melyek a szempillák dúsítására szolgálnak, és a pillákat egymástól tökéletesen elválasztó szilikon sörtéket. Elég egy mozdulat, és szempillái maximálisan dúsak és különállóak lesznek.  Azonnali hatás: a hihetetlenül dús és tökéletesen különálló szempillák eleganciája szemkápráztató megjelenést eredményez.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

K.Klaudia

2014. szeptember 30.

Igazából nem tudom mire is képes ez a szempillaspirál, mivel 10 percig bírtam a szememen elviselni. Konkrétan fájt tőle a szemem, nem, nem csípett, hanem fájt. Nem tudom ez mitől lehet, mert ez még soha sem fordult elő más termékkel. Nemrég vettem egy Astor szemhéjtust ( az egyébként szuper!) és ahhoz megint kaptam egy ilyen spirált ajándékba. Gondoltam kipróbálom, hátha az a régebbi termék hibás volt, vagy az én szememmel volt akkor éppen valami. Hát nem, kifestettem a pilláim és megint éreztem az égető fájdalmat, úgyhogy azonnal moshattam is le. Másnak attól még jó lehet, az én szemem viszont képtelen elviselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Hoogie

2014. február 1.

Nagyon jó, nálam tutira bevált! Érdekes keféje volt, de nekem nem jelentett gondot a használata. Pár éve használtam, és olcsón vettem az asia centerben és megérte!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

szofi9

2013. március 18.

Imádom! Dúsít, szétválaszt, hosszabbít! A nagy keféje miatt óvatosan kell használni, de hamar hozzá lehet szokni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.