Athenas

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. július 12.

Kategória:   Hidratáló krémek

Könnyen felszívódó, lágy arckrém 50% organikus aloe vera juice tartalommal, mely hidratál, revitalizál és gazdag poliszaharidokban, vitaminokban és ásványi sókban. Természetes növényi hidratáló anyagai (NMF) a vörös alga kivonatával és betainnel együtt egész napra biztosítják az ideális hidratáltságot. Az E+C-vitaminkomplex retinollal és hyaluronsavval kombinálva ránctalanító hatást eredményeznek, egyúttal méregtelenítik és védik a bőrt. A kollagén rugalmasságot biztosít, míg a bioflavonoidok megkötik a szabad gyököket és felveszik a harcot a fáradtság jeleivel.

MesMess

2020. január 12.

Kipróbáltam a magas aloe vera tartalom miatt, nekem viszont még ez is túl krémes/zsíros. Hidratálónak jó, de nem vettem másik tégellyel( ui: két évvel ezelőtt használtam, kívánsálistámon is vilt, de kivettem, mert mást használok.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.