Aubusson

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Masnuci, Módosítva: 2021. július 27.

Fejjegyek: fekete ribizli, bergamott, málna

Szívjegyek: írisz, rózsa frézia

Alapjegyek: pacsuli, vanília, pörkölt cukros mandula

eheiszki

2021. december 29.

Valóban LVEB EDP! Méghozzá nagyon jól sikerült dupe, bár ha sima dupe lenne akkor továbbadnám mert nem vagyok másolat párti viszont ebben egy icipicit hangsúlyosabb az írisz amit én imádok. Olyan mint a mindig kicsit eltérő karácsonyi kiadások amik flankerként önmagukban nem állják meg a helyüket de a legtöbbnél van egy kicsi eltérés (nemrég a Glitter kiadásnál egy erősebb szedres vonalba botlottam bele). Valóban jobb lett volna több írisszel de én így is boldog vagyok. Külön köszönet érte Masnucinak tőle került hozzám. 🥰
Egész napos hordás után, nap végén rajtam eltűnk az LVEB, egy erősen íriszes virágillat maradt.

Update: Többszöri viselés után rajtam csak nagyon kevés ideig LVEB, a leszáradás végéig kicsit púderes, fás jellegű és földes érzetű írisz illata hangsúlyos, kicsi vaníliával puhítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

Masnuci

2021. október 31.

Az az igazság, hogy én kicsit íriszesebb illatot vártam a nevéből kiindulva. Rajtam viszont egyértelműen LVEB. Mondjuk ezt a feketeribizli-vanilia-pacsuli kombóból már sejteni lehetett, pláne hogy még rá is erősít a pörkölt cukros mandula az édes vonalra. Illatként nem rossz, és tartós is, de nekem valahogy kimaradt a lényeg, az írisz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 31.