Auchan

Ár:   350 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   200 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2019. február 27.

Kiszerelés:   200 db
Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Szépítő eszközök

Bio fültisztító pálcika. ECOCERT minősítéssel rendelkező termék.

vador

2019. március 4.

Csak ismételni tudom az előttem szólót, én is rendszeresen ezt veszem. A többi lebomló fültisztító pálcikához képest árban is kellemesebb, akárcsak a márka bio vattakorongjai.

vador
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

clairenoctuelle

2019. február 25.

Akárcsak az auchan-os vattakorongot, ezt is számtalanszor újravettem már. Olcsó és megbízható termék, ráadásul nekem ez a 200 db nagyon sokáig elég. Külön pozitívumnak tartom, hogy a csomagolása, illetve a pálcikák szára papírból készült, nem műanyagból.

clairenoctuelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.