Aura

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: kovacsbetti, Módosítva: 2016. november 25.

Intenzív színű fekete gélfesték. Gyorsan szárad, krémes textúrája nagyon könnyen kezelhető.

cinderella09

2016. november 30.

Nem bántam meg, hogy megvettem. Könnyű vele dolgozni, korrigálni is szépen lehet. Gyönyörű fekete színe van, és nekem elég tartósnak bizonyult. Az ecset is nagyon jó, szépen, egyenletesen viszi fel a festéket. Könnyen tudok vele vékony és vastag vonalat is húzni. Mivel intenzív fekete, kevés kell belőle, mindennapos használattal is sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 30.