Australian Gold

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bv94, Módosítva: 2015. április 2.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

15x-ös bronzosítót tartalmazó szoláriumozás előtti krém.

A karamell és a DHA biztosít bennünket a tökéletes barna szín eléréséhez. A C-vitamin segít megelőzni a kollagén károsodását. A koffein energetizálja és tonizálja a bőrt, segítve ezáltal a finom ráncok számának csökkenését.

Vivyenn

2019. szeptember 23.

Illatával és csomagolásával eladható, de hatása kb. nulla. Viszont szép tubusban rózsaszín krém...ajándéknak is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Renike087

2018. február 7.

Imádom! Legtöbbször újravásárolt szolikrémem! Illat, állag, minden hibátlan! Tévedés ne essen, a szolikrémtől nem leszel azonnal csokibarna! Kivéve ha önbarnítót is tartalmaz a kis drága. Tulajdonképpen a bőr hidratálása és ezáltal a hosszabban tartó mély barnaság elérése a cél. Ezeket pedig kiválóan teljesíti a kis Édes! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

fannc22

2016. április 16.

Nekem nagyon bevált, tényleg segíti a barnulást. Jó az illata nagyon, engem a külleme sem zavar. Az ára viszont húzós..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

szaboszilvia28

2016. január 21.

Rágógumi illat, nagyon könnyű, jó állag, pedig nem vagyok egy cukorbaba típus. Csokiszoliban használtam, utána vagy egy óráig kicsit csípte az arcom, de elmúlt. A szinem viszont jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

CataKatinka

2016. január 10.

Ebből egyszer vásároltam egy 15 ml.-es tasakos kiszerelést, amikor újdonság volt. A krém maga a gyerekkoromból ismert rózsaszín, tubusos rágógumira emlékeztetett, az illata dettó, összességében nem tapasztaltam, semmi extrát, de maga a külleme elvette tőle a kedvem. Nekem ez nem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

csemi

2015. szeptember 2.

én csak egyszer próbáltam egy ilyen kis egy adagos kiszerelést, a szoliban vettem és 1200 Ft volt!! Gondoltam ennyiért biztosan vagány kis termék, hát nem jött be. 10percre voltam, de ,hogy az ég egy adta világon semmit se fogott rajtam a szoli az is biztos. Lehet csak az én bőrömmel van a hiba , vagy sokszor kell használni nem tudom. Az illata nagyon tetszett ,olyan voltam,mint egy vattacukor ,ami picit megégett..de tetszett. Úgyhogy ezért kap 3 csillagot! de többször nem veszem meg, max ha ajándékba kapnám akkor elhasználnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

avek

2015. július 17.

Csodálatos illat, utána még órákig, nagyon jó hidratálás. Nagyon jó az állaga, emiatt könnyű eloszlatni. Egyedül a megmaradó ragacsosság miatt kap 4 csillagot, mert bár engem nem zavar, de ez lehetne jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Heli

2015. május 23.

Édes-gyümölcsös illatú, cukorkarózsaszín krém. Nehezen tudtam eltalálni a mennyiséget az állaga miatt. Nekem egyáltalán nem jött be, nem szívja be a bőröm normálisan. Zsíros érzetet kelt, szörnyű.... Alig vártam a zuhanyzást szoli után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.