Australian Gold

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hencyyyke, Módosítva: 2016. május 11.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• Delightful DermaDark® bronzosító: Erőteljes, természetes színfokozó keverék a csíkmentes, sötét színhez
  • Bikini Body komplex: Tonizálás és revitalizálás ezzel az egyedülálló keverékkel, mely energetizálja, ragyogóvá teszi a bőrt, és segíti a bőr egészének jobb megjelenését
  • Desert Harvest keverék: Egzotikus ausztrál összetevők kombinációja, mely mélyen táplál és segíti a hosszantartó szín védelmét
  • Vitalize keverék: Az E-, B5-, és C-vitaminok segítik a szabad gyökök semlegesítését. Küzd a finom ráncok és redők kialakulása ellen és támogatja a sejtregenációt

Luiselotte

2017. január 22.

Kis tasakosban próbáltam még ősszel, mosolyt csalt az arcomra a neve, gondoltam adok neki egy esélyt.
Kellemes krém, jól hidratál, nem lesz foltos, szépen barnít és finom az illata. Ha elfogy a Cheers! Sex Teddym valószínűleg ezt fogom megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.