Autan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: foxgirl, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Autan Protect rovarriasztó folyadék azonnali védelmet nyújt a szúnyogok ellen legalább 2 órán át. Nem zsíros, nem ragad.
III. forgalmazási kategóriájú, szabadforgalmú rovarriasztó szer.

Kiszerelés: 100 ml (pumpás spray)

foxgirl

2013. augusztus 26.

Nyaralás első éjszakáján alaposan megcsipkedtek a szúnyogok. Reggel felébredve 20(!) csípést számoltam össze magamon. Meg is elégeltem a dolgot és elmentem a legközelebbi Tescoba, ott akadtam erre a szerre :-) Esténként ezzel fújtam be magam és nem csípett meg több szúnyog, még az éjszakai kerti nyársaláskor sem! Kicsit szárította a bőröm és az illata sem túl jó, ezek miatt vonok le 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.