Aveeno

Ár:   $23.99   Kategória:   Arcápolók

A krémet feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2019. július 16.

Ár:   $23.99
Kategória:   Arcápolók

Többfunkciós termék, primer és szérum egyben. Egy lépésben készíti elő a bőrt a sminkelésre és arcszérumként ápolja, hidratálja a bőrt. Könnyed formulája gyorsan felszívódik és magába zája a nedvességet, ragyogó, egészséges bőrt hagyva maga után - sminkkel vagy akár anélkül is.  A bőrön "Glowy" finisű, azaz egészséges bőrfényű hatást ad.

• Liquid formulája ragyogóvá varázsolja a bőrt és primerként előkészíti azt a sminkelésre
  • Hidratáló szója és kiwi komplexben gazdag, ezekkel fokozva a bőr természetes ragyogását
  • Könnyű, gyorsan felszívódó szérum
  • Hipoallergén
  • Nem komedogén
  • Parabén és and ftalát mentes