Avène

Ár:   6790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orsolya13, Módosítva: 2019. január 15.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató és védő hidratáló krém, minimalizált összetevőkkel a hiperérzékeny és irritált bőr számára. Segít csökkenteni a pirosságot és az irritációt.

Hipoallergén, Nem-komedogén, Tartósítószer-mentes, Illatmentes, Szappanmentes, Parabénmentes, Szójamentes, Gluténmentes

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

stiles

2020. október 28.

Szeretem, evek ota hasznalom esti hidratalonak, illetve fenyvedo ala neha ha szarazabbnak erzodik a borom. Nem talaltam meg olyan kremet ami ennel jobban hidratalna irritacio nelkul, es mivel eleg sok mindent hasznalok az arcapolasi rutinomban (hamlaszto, retinol, C-vitamin, stb), valami egyszerubb osszetevos krem is jo nekem. Viszont ennyi penzert orulnek ha legalabb nehany antioxidanst, vagy jobb bornyugtatot osszetevot beleraktak volna... szoval 4 csillagot kap csak, keresek olyan hidratalot ami ennel jobbban tetszene, de eddig nem talaltam. (Tudom, erzekeny borre valo krem, minimalis osszetevolistaval, de valami extrabb osszetevonek attol meg orulnek.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.