Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Avene Thermal Spring Water 300 ml
Ár: 3500 Ft , Eladó: mrs.criss
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel v posta/fox
InternationalTraveller

2019. május 13.

Mini kiszerelésben vettem akciósan. Praktikus bedobni a táskába meleg időben és száraz levegőn használni a repülőn. Nekem nem tetszett, hogy nagyon jött belőle vagy csak akadozva, akárhogy is rázogattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Katica1980

2018. november 26.

Igazi hülyének érzem magam, akinek 50 ml vizet meg egy kis (káros) nitrogént eladtak 4 euróért. Ennyi pénzért veszek egy liter Evian vízet, megtöltök egy jó porlasztású mist-flakont és az egy liter vizet boldogan fújkálom magamra. Mennyibe kerül is ebből így egy liter víz? Ha fél deci 4 euro, akkor 1 liter 80 euro. HAHAHA

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

timcsu166

2018. november 15.

Jól jön nyáron a nagy melegben, legszivesebben csak termál vízzel mosnam meg az arcomat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Niphredil

2018. október 10.

Sose gondoltam volna, hogy egyszer majd 'vizet' veszek arcápolásra...egészen a nyár elejéig. :) Eredetileg az arcomra vettem, mert oda alig tudok valamit használni, annyira érzékeny mindenre, hajlamos begyulladni bármitől, ami nem tetszik neki, viszont közben meg nagyon száraz, viszket és feszül is. A közepes flakont (150ml) vettem meg először, külföldön élek, így itt egyszerűen csak besétál az ember a patikába és meg tudja venni az Avéne-t. :) Kaptam hozzá egy kis próba ajándék szettet is (majd mindig jár valami ajándék is a vásárláshoz), amiben egy mini termálvíz spray, az extremly gentle cleanser lotion egy mintája és az ahhoz tartozó kis arckrém minta volt. Ez a kicsi flakon (50ml) kb 2 hétre volt elegendő, viszont eléggé rendszertelenül használtam. Mikorra megbontottam a nagyobb flakont már bele jöttem, először csak napi egyszer, az esti arctisztítás után használtam és ezzel dolgoztam be a krémet. Van egy kis azonnali nyugtató, hidratáló hatása, pórusokat tisztán tartja, összehúzza. Később elkezdtem reggel is használni, mielőtt bekrémezném az arcomat. 3-4 nap múlva tűnt fel, hogy összességében tisztább és egységesebb az arcbőrön és más az arcomra használt szerek hibáit is csökkenti, enyhíti. Nagyon jó különböző olajokkal kombinálva pl argán vagy jojoba, egymást hatását erősítik. Önmagában használva mattítja az arcot, kellemes érzetű, fátyol vékony réteget képez rajta. A 150 ml végül két hónap alatt elfogyott. Ezután vettem meg a nagy 300ml-es kiszerelést és ezt használom még mindig. Nagyon elégedett vagyok, egy személyben tonik, szérum és sebgyógyító folyadék, még sincs benne ezer problémás összetevő, a lehető legtermészetesebb anyag a világon: (termál)víz. Kisebb friss sebek tisztításához is ezerszer jobb, mint az ilyen-olyan patikás sebtisztítók, viszont biztosan nem fog csípni. Bármilyen korosztály számára használható, az újszülöttől kezdve. Még annyit hadd jegyezzek meg, hogy a termálvizeket, ásványvizeket és a sima csapvizet nem érdemes egy kalap alá venni, nem véletlenül lettek így kategorizálva a tulajdonságaik (jellemzően az oldott ásványi anyag tartalom) alapján. A csapvíz olykor-olykor lehet ásványvíz minőségű, általában valamilyen rétegvíz szokott lenni. Ha én sima csapvízzel mosnám csak az arcom, akut ekcéma lenne a jutalmam érte. :( Ez víz csak akkor fejti ki a teljes hatását, hogyha rendszeresen alkalmazzák, ötletszerű, alkalmi jellegű használattal esetleg csak egy kis ízelítőt mutat áldásos hatásaiból. Elsősorban azoknak ajánlom, akik már szinte mindennel befürödtek, bármi képes volt kikezdeni a bőrüket, ami ilyen vagy olyan okból nagyon érzékeny. Azoknak ajánlom a legkevésbé, akiknek normál, vagy ahhoz közelítő bőrtípusuk van és nem is túl érzékeny, mert ők fogják a leginkább úgy találni, hogy nem használ semmit, persze mivel alapból nincs is mit rendbe tenni. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

dezsixeniiia

2018. július 4.

Nagyon szeretem.
Ezt a termék családot használom, de talán ez a spray a leghatásosabb, az arcom nem irritált és mindig szép arcbőrt kölcsönöz😊. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

Nagyon szeretem.

beauvoir

2018. március 17.

Nyáron mindig van egy kis flakonnal a táskámban,szeretem a frissítő hatását és az összes termálvíz tesztelése után az ő porlasztása bizonyult a legjobbnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Fanba

2018. március 6.

hat nem nagyon ertem ezt a thermal vizes izet. kifejezetten utaltam az arcomra fujni. szaraz es huzos erzest hagyott maga utan. viszont a hajamra elhasznaltam. kicsit frissitett az allagan a 2. hajmosas utani napon. Nem vennem ujra szamomra nincs semmi ertelme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

noraam6

2017. november 2.

Nagyon jól nyugtatja a bőrt és hidratál. Napégéskor is nagyon sokat segített nekem. Minden kiszerelésben megvan. A kicsi nem hiányozhat a táskámból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

imcsi

2017. augusztus 12.

Reggel és este arclemosás után ki szokott kicsit pirosodni a bőröm, és ez a spray tökéletes ilyenkor, megnyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Estee

2017. július 13.

Mindig van egy flakon kéznél, a fürdőszobában és a munkahelyi fiókban is. A légkondis száraz levegőtől égő bőrre, bármilyen típusú bőrpírra, napozás utánra alkalmazom, sőt néha szemcsepp helyett is (szemhéjra fújva) reggelente, ugyanis a szemcseppem nem jön ki a frissen felkent hidratálókkal és irtóan csípi a szemem a kettő kombinációja, nagyritkán amikor megfeledkezem erről az összeférhetetlenségről.
Csillag azért jön le, mert valószínűleg egy szórófejes flakon megfelelően vízkőtelenített, ásványi anyagokat megtartó, hűvös csapvíz is hasonlóan hatna (de erre megfelelő készüléket találni+vízszűrőt cserélgetni + hűteni, mhelyen/vízparton rendelkezésre állni...számomra macera)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.