Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

mihalu

2024. március 30.

Reggel nem tisztitok arcot mert soknak erzem helyette ezt fujom ra. Nekem bevallt es szerintem a kipirosodast is lehuzza egy idore.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 30.

cattitude

2023. november 25.

kedvenc fújkálós vizem, szerintem jobb, mint az Uriage vagy a Vichy. nyáron szuperül frissít, továbbá tényleg nagyon szépen nyugtat és gyógyít, irritált bőrre igazi megváltás. szerintem az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 25.

izabella73

2023. szeptember 27.

Még nyár elején vettem meg a legnagyobb kiszerelést és nagyon megszerettem. Aztán a legkisebbet is beszereztem, táskába dobósnak, amit mindenhová magammal vittem, és sokszor jól jött a nagy hőségben. Szuperül frissit, nyugtatja a kipirosodott bőrt, enyhiti a viszketést. Reggel a szerumok alá is szoktam fújni belőle, azóta sokkal jobb a hatásuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 27.

nekomimikan

2023. szeptember 27.

Őszintén kicsit olyan semmilyen :)) nem csinált rosszat, de amióta nem használom, nem is hiányzik. Nyáron frissítő tud lenni. Ennyi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 27.

bleauwsy

2023. március 18.

Nem tulajdonítottam neki különösebb hasznot, egészen addig amíg egy erősebb retinol mellékhatásait nem tapasztaltam. A regenerációhoz egy igazi megváltás, főleg amikor minden érintés fájdalmas és kellemes, nyugtató hatású is. Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. március 18.

Honeyhair

2023. február 27.

Valamennyi flakonos termálvíz közül ezt tartom a legjobbnak. Nemcsak felfrissítésre, hanem tonerként is használom, sőt, egyszerű vizes tisztításra is, ha éppen ez is elegendő (és természetesen nincs rajtam smink sem.) Tényleg számottevő az enyhítő, nyugtató hatása, amely az én száraz, érzékeny bőrömnek csodálatos érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 27.

Dorka2009

Korcsoport: >54
2022. december 16.

Érzékeny,kombinált bőrömnek valóságos csodaszet. Eddig nemigen használtam tonikot,de most napi rutin része lett. Sokkal kevésbé keletkeznek pattanások,a bőrképet egységesíti és megszünteti az arctisztítás utáni feszülős érzést. Már a második nagyflakont használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. december 16.

ALettah

2022. augusztus 15.

Update: az idei kánikulás nyár legfontosabb kelléke, egyre jobban szeretem és nagy kiszerelésben vásárolom.
Utazáskor, nagy melegben alapcucc, mindig kézügyemben tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 15.

Utazáskor, nagy melegben alapcucc, mindig kézügyemben tartom.

mariann33

2022. március 29.

Ez az amit napközben is szívesen fújkálok,de csak ha itthon vagyok,mert a 300ml-s kiszerelés van meg,óriási a palack,nem egy táskába dobós.
A sminket sem bántja,szépen felüdíti,harmatossá teszi az összképet.
12-13 órát tartózkodok a gyűlölt és egészbiztosan káros légkondis helyiségben,télen a fűtést is onnan kapjuk,ez a mist életmentő a bőrnek,de bármelyik termálspray,mert hiába hidratálok krémmel reggel,annyit mégsem tudok felkenni,hogy este 9ig hidratált maradjon ilyen körülmények között.Napközben meg nemtudok krémeket használni smink tetejére,tehát ez a megoldás a tökéletes!
Az ára is baráti és szerintem ad egy jóó pluszt a mindennapokhoz,ezért is szeretem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 29.

A sminket sem bántja,szépen felüdíti,harmatossá teszi az összképet.

Niki1991

2021. szeptember 22.

A sok pozitív értékelés miatt muszáj voltam kipróbálnom, de nem vagyok tőle elájulva. Sajnos semmilyen pluszt nem tapasztaltam. Elotte Uriage termálvizes sprayt hasznaltam, inkább visszatérek ahhoz, ott éreztem valamilyen plusz hatást, illetve a porlasztója is 1000x jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.