Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Avene Termálvizes spray 150 ml
Ár: 2000 Ft , Eladó: Pegikutya
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxposttal küldöm, fizetés utánvéttel

balkri

2020. november 25.

Ajánlás alapján vettem egy 150 ml-es kiszerelést és nem bántam meg!
Bevallom voltak fenntartásaim, hisz eddig bármi hasonló terméket próbálta, mind kidobott pénznek tűnt, de ez a termék más.
Több, mint egy arcpermet, több, mint egy frissítő valami. Amit tapasztalok, arctisztítás után is használom és napközben is, bármikor, amikor eszembe jut. Tonizál, frissít, hidratál és úgy tapasztalom, hogy nyugtat is. Én van, hogy egy nap 4-5x is fújom.
A legújabb felfedezésem, hogy a majd 16 éves lányom bőrproblémáira is jótékony hatással van. Annyit kértem, hogy adjon nekem 3-4 napot, és engedje meg, hogy naponta 2-3 x bepermetezzem ezzel az arcát, ....a 3. nap reggelén magától jött, hogy ,,anya fújd be kérlek az arcomat ezzel a csodaszerrel" -kell ennél több?! Én biztos, hogy újra fogom venni!
Ami

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 25.

Ajánlás alapján vettem egy 150 ml-es kiszerelést és nem bántam meg!
Ami

cintianagy7

2020. szeptember 16.

Az árát sokallom, de nagyon szeretem.
Mindenre is fújom, kutyára, macskára, szobanövényre, hajra, hidratálás előtt arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Az árát sokallom, de nagyon szeretem.

kalavirag

2020. július 20.

Szerintem a legjobb termálvíz amit árulnak a piacon. Kár hogy nem elérhetőek az Avene termékek a patikákban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

La-Fee

2020. május 14.

Segít felfrissíteni az arcot pl hosszú számítógép előtt ücsörgés után, csukott szemre fújva. De jó egy tikkasztó hajókázás közben is elővenni a táskádból 38 C°-ban és fújkálni a családodra nagy örömükre.. és persze magadra.
Vagy ha száraz a levegő, krém felé plusz hidratálásnak is jó. Nyugtató, hidratáló ásványi víz peremet. De csoda, mint maga egy pohár víz is, ha szomjas vagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 14.

mlnda

2020. március 21.

Olyan 3 eve hasznalom, minden kiszerelesben megvan.
Bevallom, eleinte hulyesegnek tartottam, hiszen csak viz. De nagyon jol bevalt az erzekeny boromre, kulonosen nyaron hasznalom nagy eloszeretettel.
Egy nyaralason sikerult brutalisan leegjek (ez nalam sajnos eleg gyakori) es akkor valtozott meg rola a velemenyem ugy igazan. Minden reggel es este ezzel a termalvizzel fujtam be magam tetotol talpig, fantasztikusan csillapitotta az eges okozta fajdalmat, gyulladast. Nem is holyagzott fel a bordos-lilara sult bor, hanem par het mulva szepen lehamlott.
Azota a nyarakon mindig van nalam egy termalviz, akar utazason, akar csak hetkoznap is.

Ezt hasznalom akkor is, amikor extra hidratalasra van szuksegem.
Nagyon jonak tartom a hialuron szerumok melle is. Reggel pl. arclemosas, hialuron felvitele utan befujom az arcom ezzel (igy a sav tobb nedvesseget tud megkotni), aztan johet a hidratalo es/vagy fenyvedo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Olyan 3 eve hasznalom, minden kiszerelesben megvan.

Ezt hasznalom akkor is, amikor extra hidratalasra van szuksegem.

InternationalTraveller

2019. május 13.

Mini kiszerelésben vettem akciósan. Praktikus bedobni a táskába meleg időben és száraz levegőn használni a repülőn. Nekem nem tetszett, hogy nagyon jött belőle vagy csak akadozva, akárhogy is rázogattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Katica1980

2018. november 26.

Igazi hülyének érzem magam, akinek 50 ml vizet meg egy kis (káros) nitrogént eladtak 4 euróért. Ennyi pénzért veszek egy liter Evian vízet, megtöltök egy jó porlasztású mist-flakont és az egy liter vizet boldogan fújkálom magamra. Mennyibe kerül is ebből így egy liter víz? Ha fél deci 4 euro, akkor 1 liter 80 euro. HAHAHA

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

timcsu166

2018. november 15.

Jól jön nyáron a nagy melegben, legszivesebben csak termál vízzel mosnam meg az arcomat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Niphredil

2018. október 10.

Sose gondoltam volna, hogy egyszer majd 'vizet' veszek arcápolásra...egészen a nyár elejéig. :) Eredetileg az arcomra vettem, mert oda alig tudok valamit használni, annyira érzékeny mindenre, hajlamos begyulladni bármitől, ami nem tetszik neki, viszont közben meg nagyon száraz, viszket és feszül is. A közepes flakont (150ml) vettem meg először, külföldön élek, így itt egyszerűen csak besétál az ember a patikába és meg tudja venni az Avéne-t. :) Kaptam hozzá egy kis próba ajándék szettet is (majd mindig jár valami ajándék is a vásárláshoz), amiben egy mini termálvíz spray, az extremly gentle cleanser lotion egy mintája és az ahhoz tartozó kis arckrém minta volt. Ez a kicsi flakon (50ml) kb 2 hétre volt elegendő, viszont eléggé rendszertelenül használtam. Mikorra megbontottam a nagyobb flakont már bele jöttem, először csak napi egyszer, az esti arctisztítás után használtam és ezzel dolgoztam be a krémet. Van egy kis azonnali nyugtató, hidratáló hatása, pórusokat tisztán tartja, összehúzza. Később elkezdtem reggel is használni, mielőtt bekrémezném az arcomat. 3-4 nap múlva tűnt fel, hogy összességében tisztább és egységesebb az arcbőrön és más az arcomra használt szerek hibáit is csökkenti, enyhíti. Nagyon jó különböző olajokkal kombinálva pl argán vagy jojoba, egymást hatását erősítik. Önmagában használva mattítja az arcot, kellemes érzetű, fátyol vékony réteget képez rajta. A 150 ml végül két hónap alatt elfogyott. Ezután vettem meg a nagy 300ml-es kiszerelést és ezt használom még mindig. Nagyon elégedett vagyok, egy személyben tonik, szérum és sebgyógyító folyadék, még sincs benne ezer problémás összetevő, a lehető legtermészetesebb anyag a világon: (termál)víz. Kisebb friss sebek tisztításához is ezerszer jobb, mint az ilyen-olyan patikás sebtisztítók, viszont biztosan nem fog csípni. Bármilyen korosztály számára használható, az újszülöttől kezdve. Még annyit hadd jegyezzek meg, hogy a termálvizeket, ásványvizeket és a sima csapvizet nem érdemes egy kalap alá venni, nem véletlenül lettek így kategorizálva a tulajdonságaik (jellemzően az oldott ásványi anyag tartalom) alapján. A csapvíz olykor-olykor lehet ásványvíz minőségű, általában valamilyen rétegvíz szokott lenni. Ha én sima csapvízzel mosnám csak az arcom, akut ekcéma lenne a jutalmam érte. :( Ez víz csak akkor fejti ki a teljes hatását, hogyha rendszeresen alkalmazzák, ötletszerű, alkalmi jellegű használattal esetleg csak egy kis ízelítőt mutat áldásos hatásaiból. Elsősorban azoknak ajánlom, akik már szinte mindennel befürödtek, bármi képes volt kikezdeni a bőrüket, ami ilyen vagy olyan okból nagyon érzékeny. Azoknak ajánlom a legkevésbé, akiknek normál, vagy ahhoz közelítő bőrtípusuk van és nem is túl érzékeny, mert ők fogják a leginkább úgy találni, hogy nem használ semmit, persze mivel alapból nincs is mit rendbe tenni. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

dezsixeniiia

2018. július 4.

Nagyon szeretem.
Ezt a termék családot használom, de talán ez a spray a leghatásosabb, az arcom nem irritált és mindig szép arcbőrt kölcsönöz😊. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

Nagyon szeretem.

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.