Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Dorka2009

Korcsoport: >54
2022. december 16.

Érzékeny,kombinált bőrömnek valóságos csodaszet. Eddig nemigen használtam tonikot,de most napi rutin része lett. Sokkal kevésbé keletkeznek pattanások,a bőrképet egységesíti és megszünteti az arctisztítás utáni feszülős érzést. Már a második nagyflakont használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. december 16.

ALettah

2022. augusztus 15.

Update: az idei kánikulás nyár legfontosabb kelléke, egyre jobban szeretem és nagy kiszerelésben vásárolom.
Utazáskor, nagy melegben alapcucc, mindig kézügyemben tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 15.

Utazáskor, nagy melegben alapcucc, mindig kézügyemben tartom.

mariann33

2022. március 29.

Ez az amit napközben is szívesen fújkálok,de csak ha itthon vagyok,mert a 300ml-s kiszerelés van meg,óriási a palack,nem egy táskába dobós.
A sminket sem bántja,szépen felüdíti,harmatossá teszi az összképet.
12-13 órát tartózkodok a gyűlölt és egészbiztosan káros légkondis helyiségben,télen a fűtést is onnan kapjuk,ez a mist életmentő a bőrnek,de bármelyik termálspray,mert hiába hidratálok krémmel reggel,annyit mégsem tudok felkenni,hogy este 9ig hidratált maradjon ilyen körülmények között.Napközben meg nemtudok krémeket használni smink tetejére,tehát ez a megoldás a tökéletes!
Az ára is baráti és szerintem ad egy jóó pluszt a mindennapokhoz,ezért is szeretem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 29.

A sminket sem bántja,szépen felüdíti,harmatossá teszi az összképet.

Niki1991

2021. szeptember 22.

A sok pozitív értékelés miatt muszáj voltam kipróbálnom, de nem vagyok tőle elájulva. Sajnos semmilyen pluszt nem tapasztaltam. Elotte Uriage termálvizes sprayt hasznaltam, inkább visszatérek ahhoz, ott éreztem valamilyen plusz hatást, illetve a porlasztója is 1000x jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

ziadrienn

2021. június 3.

Célra teljesen megfelel ,én akkor használom ,ha sűrűbb arckrémet,hyaluront vagy olajat viszek fel az arcomra és előtte befújom vele ,hogy jobban el tudjam kenni és ne dörzsöljem annyit,sokkal kellemesebb érzés .Mindig kell itthon legyen belőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 3.

bebecske22

2021. április 27.

Rengetek arcpermetet próbáltam már, de valahogy egyiknél sem éreztem semmi pluszt. Kivéve az Avene termálvizet, szerintem is ez a legjobb a piacon. Szuperül nyugtatja, hidratálja, frissíti az érzékeny bőrömet. A Müllerben ráadásul már elérhető a legnagyobb kiszerelésben. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 27.

gretik246

2021. március 19.

Nagyon jó termék. Szérumok használatánál nekem nagyon sokat segit. A legnagyobb kiszerelést vettem meg, az érte meg a legjobban, biztosan veszek még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

jellyskin

2021. március 17.

Kellemes, de biztos nem vennék észre különbséget ha csapvízet tennének bele. Viszont hamar beszívja a bőröm, de hidratálást nem várnék tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

balkri

2020. november 25.

Ajánlás alapján vettem egy 150 ml-es kiszerelést és nem bántam meg!
Bevallom voltak fenntartásaim, hisz eddig bármi hasonló terméket próbálta, mind kidobott pénznek tűnt, de ez a termék más.
Több, mint egy arcpermet, több, mint egy frissítő valami. Amit tapasztalok, arctisztítás után is használom és napközben is, bármikor, amikor eszembe jut. Tonizál, frissít, hidratál és úgy tapasztalom, hogy nyugtat is. Én van, hogy egy nap 4-5x is fújom.
A legújabb felfedezésem, hogy a majd 16 éves lányom bőrproblémáira is jótékony hatással van. Annyit kértem, hogy adjon nekem 3-4 napot, és engedje meg, hogy naponta 2-3 x bepermetezzem ezzel az arcát, ....a 3. nap reggelén magától jött, hogy ,,anya fújd be kérlek az arcomat ezzel a csodaszerrel" -kell ennél több?! Én biztos, hogy újra fogom venni!
Ami

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 25.

Ajánlás alapján vettem egy 150 ml-es kiszerelést és nem bántam meg!
Ami

cintianagy7

2020. szeptember 16.

Az árát sokallom, de nagyon szeretem.
Mindenre is fújom, kutyára, macskára, szobanövényre, hajra, hidratálás előtt arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Az árát sokallom, de nagyon szeretem.

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.