Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Niki1991

2021. szeptember 22.

A sok pozitív értékelés miatt muszáj voltam kipróbálnom, de nem vagyok tőle elájulva. Sajnos semmilyen pluszt nem tapasztaltam. Elotte Uriage termálvizes sprayt hasznaltam, inkább visszatérek ahhoz, ott éreztem valamilyen plusz hatást, illetve a porlasztója is 1000x jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

ziadrienn

2021. június 3.

Célra teljesen megfelel ,én akkor használom ,ha sűrűbb arckrémet,hyaluront vagy olajat viszek fel az arcomra és előtte befújom vele ,hogy jobban el tudjam kenni és ne dörzsöljem annyit,sokkal kellemesebb érzés .Mindig kell itthon legyen belőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 3.

bebecske22

2021. április 27.

Rengetek arcpermetet próbáltam már, de valahogy egyiknél sem éreztem semmi pluszt. Kivéve az Avene termálvizet, szerintem is ez a legjobb a piacon. Szuperül nyugtatja, hidratálja, frissíti az érzékeny bőrömet. A Müllerben ráadásul már elérhető a legnagyobb kiszerelésben. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 27.

gretik246

2021. március 19.

Nagyon jó termék. Szérumok használatánál nekem nagyon sokat segit. A legnagyobb kiszerelést vettem meg, az érte meg a legjobban, biztosan veszek még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

jellyskin

2021. március 17.

Kellemes, de biztos nem vennék észre különbséget ha csapvízet tennének bele. Viszont hamar beszívja a bőröm, de hidratálást nem várnék tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

balkri

2020. november 25.

Ajánlás alapján vettem egy 150 ml-es kiszerelést és nem bántam meg!
Bevallom voltak fenntartásaim, hisz eddig bármi hasonló terméket próbálta, mind kidobott pénznek tűnt, de ez a termék más.
Több, mint egy arcpermet, több, mint egy frissítő valami. Amit tapasztalok, arctisztítás után is használom és napközben is, bármikor, amikor eszembe jut. Tonizál, frissít, hidratál és úgy tapasztalom, hogy nyugtat is. Én van, hogy egy nap 4-5x is fújom.
A legújabb felfedezésem, hogy a majd 16 éves lányom bőrproblémáira is jótékony hatással van. Annyit kértem, hogy adjon nekem 3-4 napot, és engedje meg, hogy naponta 2-3 x bepermetezzem ezzel az arcát, ....a 3. nap reggelén magától jött, hogy ,,anya fújd be kérlek az arcomat ezzel a csodaszerrel" -kell ennél több?! Én biztos, hogy újra fogom venni!
Ami

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 25.

Ajánlás alapján vettem egy 150 ml-es kiszerelést és nem bántam meg!
Ami

cintianagy7

2020. szeptember 16.

Az árát sokallom, de nagyon szeretem.
Mindenre is fújom, kutyára, macskára, szobanövényre, hajra, hidratálás előtt arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Az árát sokallom, de nagyon szeretem.

kalavirag

2020. július 20.

Szerintem a legjobb termálvíz amit árulnak a piacon. Kár hogy nem elérhetőek az Avene termékek a patikákban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

La-Fee

2020. május 14.

Segít felfrissíteni az arcot pl hosszú számítógép előtt ücsörgés után, csukott szemre fújva. De jó egy tikkasztó hajókázás közben is elővenni a táskádból 38 C°-ban és fújkálni a családodra nagy örömükre.. és persze magadra.
Vagy ha száraz a levegő, krém felé plusz hidratálásnak is jó. Nyugtató, hidratáló ásványi víz peremet. De csoda, mint maga egy pohár víz is, ha szomjas vagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 14.

mlnda

2020. március 21.

Olyan 3 eve hasznalom, minden kiszerelesben megvan.
Bevallom, eleinte hulyesegnek tartottam, hiszen csak viz. De nagyon jol bevalt az erzekeny boromre, kulonosen nyaron hasznalom nagy eloszeretettel.
Egy nyaralason sikerult brutalisan leegjek (ez nalam sajnos eleg gyakori) es akkor valtozott meg rola a velemenyem ugy igazan. Minden reggel es este ezzel a termalvizzel fujtam be magam tetotol talpig, fantasztikusan csillapitotta az eges okozta fajdalmat, gyulladast. Nem is holyagzott fel a bordos-lilara sult bor, hanem par het mulva szepen lehamlott.
Azota a nyarakon mindig van nalam egy termalviz, akar utazason, akar csak hetkoznap is.

Ezt hasznalom akkor is, amikor extra hidratalasra van szuksegem.
Nagyon jonak tartom a hialuron szerumok melle is. Reggel pl. arclemosas, hialuron felvitele utan befujom az arcom ezzel (igy a sav tobb nedvesseget tud megkotni), aztan johet a hidratalo es/vagy fenyvedo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Olyan 3 eve hasznalom, minden kiszerelesben megvan.

Ezt hasznalom akkor is, amikor extra hidratalasra van szuksegem.

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.