Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egifeny, Módosítva: 2013. október 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Napi ajakápolás a friss alma enyhe illatával. A természetes eredetű méhviasz finom és puha tapintásúvá varázsolja és célzottan óvja az ajkakat a kiszáradástól. Konzerválóanyagok és ásványi olajok nélkül készült. Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt.

jizunew

2014. október 20.

Én szeretem az illatát, de a hidratálása lehetne jobb. Nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 20.

Timcyykee

2014. augusztus 30.

imádom az alma illatát :) hidratálása nem a legjobb, de megteszi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

imádom az alma illatát :) hidratálása nem a legjobb, de megteszi :)

anett8820

2014. augusztus 8.

Hát az enyémnek nagyon furcsa illata van, vagyis ez inkább már szag...az almához semmi köze sincs...szerintem megavasodott!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

erikacsonka

2014. július 3.

Pont egy hete vettem ezt az ajakápolót. Az illatával egyszerűen nem tudok megbarátkozni..nekem nagyon mű illat, nem is az almára hasonlít, hanem inkább valami avas diófélére. :/ Ettől függetlenül nagyon jól teljesít. Ezért egy 4est adok rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

Rrr

2014. május 1.

Olyan fincsi az illata, hogy már-már meg akarom enni. Az ápoló, és hidratáló hatását tekintve viszont nem az igazi, bár ár-érték arányba nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 1.

Moonlight

2014. április 1.

Akartam egy olyan ajakápolót,ami nélkülözi a szatén és akármilyen színű-fényű árnyalatokat,és a túl émelygős illatokat. Megtaláltam. Pont jó egynek. Nem annyira tartalmas,de nem is hatástalan. Az Yves Rocher szőlőmagos azért jobban hidratál.
Ennyi pénzért viszont nem fogom sajnálni,ha megolvad a táskámban :)

Update: Le kell hogy húzzam. Hetek óta cserepes a szám,és képtelen volt helyrehozni,de még talán rontott is rajta. Enyje,ezt azért nem vártam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

Ennyi pénzért viszont nem fogom sajnálni,ha megolvad a táskámban :)

somodiedo

2013. november 10.

Tegnap vettem, mert pár napja elfogyott az ajakápolóm, és már nagyon ki volt száradva a szám, cserepes volt, húzódott, szóval minden... Éjszakára felkentem, és reggelre helyre is hozta a számat, azóta sem kellett újrakennem. Az illata kellemes almás, az ára verhetetlen. Valóban nem fénylik, de ez nem is szájfény. Nekem nagyon tetszik, eddig az összes kipróbált aveo ajakápoló bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

jns.melinda

2013. október 3.

Teljesen rendben van. Olcsó, kellemes használni, hidratál is valamennyire (bár az alverdéshez képest alul marad ebben), finom műalmás illatú. Éjszakára használom csak és reggelre nem szárad ki a szám. Nem fényes, fehér színű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0