Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: Hime, Módosítva: 2013. április 25.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

syandr

2017. március 20.

Nekem nagyon bejött, az illata is szuper, a hatása semmivel sem különbözik drágább társaitól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 18.

Miért?Miért,van minden ajakápolónak ilyen mű,tömény illata?Egyszer-kétszer használtam,nem volt túl jó,majd kiesett a bele a tekerőből.Selejtes darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Candy21

2016. július 24.

Egész jól hidratálja az ajkaimat nem rossz egynek elmegy van egy kis enyhe illata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

love_cinderella

2016. március 4.

Szerintem jó kis ajakápoló, teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 4.

Szerintem jó kis ajakápoló, teszi a dolgát :)

Gittab88

2015. november 27.

Borzalmas, értelmetlen, semmirevaló, totál pénzkidobás....
A pénztáros ajánlotta, 2 volt 1 áráért, nem is figyeltem, először nemet mondtam, aztán megcsapott a marketing szele..."jaaa, az egyik ajándék? Kipróbálom!"
Carmexhez és a Manna ajakápolójához vagyok szokva, a Labellot lecserélve, de ehhez képest még az is egy csodaszer.
Felkenéskor sem érzek semmit, mintha nem is létezne, nagyjából 5 perc múlva el is tűnik, hogy hová, azt magam sem értem.
Az émelyítő szagáról már szót sem ejtek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Borzalmas, értelmetlen, semmirevaló, totál pénzkidobás....
Az émelyítő szagáról már szót sem ejtek.

ágica

2013. június 8.

Update: Sajnos a hidratálás az én extra száraz ajkaimnak nem elég, de azért elhasználom, de legközelebb mást veszek, kutatom a tökéletes ajakápolót:)
Még csak ma vettem, így hosszú távú tapasztalataim nincsenek vele. Eddig labelloztam/carmexeztem, de az utóbbi időben ezek hatástalanná váltak és borzasztóan kiszáradt a szám. Az illata semleges, gyorsabban beszívódik és nem hagy fényes réteget (én ezt utálom, olyan furán nézek ki vele...) a hidratáló képességét még tesztelem, eddig változás nem nagyon történt, de ami késik nem múlik:D (legalábbis remélem) Amúgy nagyon olcsó, kb 300 forint és az összetevők is jók (nincs benne paraben) így egyelőre megadom az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0