Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamasbobe47, Módosítva: 2013. október 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Alkohlmentes. 48 órásvédelmet nyújt.

dniki

2019. március 13.

Eddig sosem találtam meg a hozzám illő dezodort. Mindig a drágább árkategóriájú termékekkel próbálkoztam,aztán egyszer próba szerencse jelleggel megvásároltam ezt. Azóta is IMÁDOM!
Mindig újravásárolom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Mindig újravásárolom!

Akara

2017. március 3.

Eddig nem nagyon használtam fújós dezodorokat, most úgy éreztem, eljött az ideje. Mindenképp valamilyen gyümölcsös vagy "tejes" (kókusz, vanília, csoki stb.) jellegű illatot kerestem. Örültem, hogy szembejött velem ez a Müllerben, és persze az ára is jó volt. Az illata kellemes, eleinte kicsit fura, majd ha "kitisztul" kellemes kókuszos. Keveset fújva is elég tartós és hatékony. Foltot nem hagy a ruhákon. Tökéletes választás, beszerzek még pár illatot belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

namii

2017. február 11.

Azért vettem ezt, mert már untam az összes többi dezodor unalmas, egyforma tömény mű gyümölcsillatát. :D
Szeretem a kókusz illatot, szerencsére nem vagyok túl izzadós fajta így nekem beválok teljesen, bár lehet az enyém másik kiadás, mert erre 24 óra van írva. Kétlem hogy annyit kibírna, de végzi a dolgát, arra amire nekem kell tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Nikimaki

2016. október 2.

Nekem bevált. A kókusz illat miatt vettem, másból nem találtam kókuszost. A 48 óra tényleg túlzás. Én reggel, tesi előtt és tesi után fújom. A ruhákon még nem tapasztaltam, hogy foltot hagyna.
Akkor porlik, ha nincs rendesen felrázva. Tényleg fullasztó, mikor kifújom, de kinyitom az ablakot.
A harmadik flakonnal haszálom, és ha másból nem találok kókuszost, akkor megint újra veszem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.

ayse

2016. május 21.

Műillat.nekem nemjött be

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 21.

Műillat.nekem nemjött be

Lana93

2015. augusztus 8.

Nem tudom, hogy csak én vettem e le egy rossz darabot a polcról, de csak illatos víz jött ki, mikor megnyomtam és az is ment százfelé. Csak az illata miatt vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Zsannus

2014. szeptember 13.

48 óra??? Ezt koránt sem merném ráírni!! Még a 24-et se!
Nagy fullasztó "felhőt" hagy maga után, megfogja a ruháimat, az illata talán elviselhető! Melegbem semmiképp nem ajánlom ugyanis én csak jobban izzadok tőle!
Hűvösebb napokon talán okés, de akkor sem 48óráig!
Mondjuk úgy, hogy ár-érték arànyos! Kevés pénz-> kevés hatás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

48 óra??? Ezt koránt sem merném ráírni!! Még a 24-et se!
Hűvösebb napokon talán okés, de akkor sem 48óráig!
Mondjuk úgy, hogy ár-érték arànyos! Kevés pénz-> kevés hatás!

Ferita

2014. július 3.

Az illata miatt vettem meg! Nem rosszabb,mint a többi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

Az illata miatt vettem meg! Nem rosszabb,mint a többi!

Ewyca

2014. március 21.

Hát nekem nem jött át a dolog..Igaz,hogy nagy kiszerelés ,nagyon olcsó,és nagyon jó illata is van...de elsőre fullasztó,rengeteg gáz is jön ki vele,és úgy porlik,mint egy kisebb porfelhő...
Mellesleg a hónaljamról kis fehér darabkákban hullik alá az összegyült por,elszínezve minden sötétebb ruhám...
Sajnos kettesnél többet nekem nem ér..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Sajnos kettesnél többet nekem nem ér..

tamasbobe47

2013. október 14.

Elsőre nagyon intenzív kókuszos, de ez enyhül és átmegy finom tiszta illatba. Nagyon szeretem 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Dicaprylyl Ether
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.