Best of Beauty 2019

Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett8820, Módosítva: 2015. november 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

A "Repülő csókok" ajakápoló gondoskodik arról, hogy ajkai édes energiával töltődjenek fel. A természetes méhviasz ajkait puhává és simává teszi és védi a kiszáradástól.

Black Fairy

2014. október 9.

Nagyon cuki a csomagolása (és fekete :3), az illata nagyon finom rágós-energiaitalos, bár nagyobb mennyiségben ez nekem már túl tömény...az ápolás elég korrekt, de én szoktam szeretni az aveo ajakapolokat amúgy is...ár/érték arányban mindenképp tökéletes termék, de azért számomra nem csodaszer...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 9.

stenonis

2014. szeptember 24.

Amit az ára és a cuki csomagolása alapján elvár tőle az ember, azt maximálisan hozza, isteni rágó illata van, és meglepően jól hidratál. Cserepes ajkakra nem ez lesz a megoldás, de megelőzésre teljesen rendben van, és hát imádom, hogy fekete :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Timcyykee

2014. augusztus 30.

Rágógumi illatú ráadásul repülő csókok, muszáj volt vennem :)
illata 5/5,
csomagolás 5/5
hidratálás 5/4

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Rágógumi illatú ráadásul repülő csókok, muszáj volt vennem :)
illata 5/5,
csomagolás 5/5
hidratálás 5/4

Lobotomized

2014. augusztus 4.

Először a csomagolásán akadt meg a szemem, gondoltam egy próbát megér, 300 ft körül vettem meg. Energiaitalra emlékeztető, tuttifrutti illata van, jól hidratál. A leghidegebb hónapokban nem hozzá fordulnék, de addig a táskám állandó vendége marad.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!