Aveo

Ár:   295 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2018. április 3.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló gránátalma és maracuja illattal, ápoló méhviasszal, sheavajjal és gránátalmamag-olajjal. Enyhe rózsaszín színt és fényt ad az ajkaknak.

tundying

2019. április 5.

Jó illatú, minimális színt ad és kb. ennyi. Nem lett szerelem, nem venném újra. Nem hidratál, kicsit sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

tonic

2018. december 27.

Nem feltétlenül a gránátalmát érzem,pedig amiatt vettem kipróbálásra... lehetne több limitált,és nem mindig édeskés illatúak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

Vicus

2018. október 24.

Hidratáló hatása nem az igazi.. finoman szólva :D Legalább nem szárít, de az ajakápoló kifejezés eléggé túlzás. Kicsi színt tényleg ad az ajkaknak, de nem is fényes, pedig én azért vettem meg. Illata nagyon jó. Majd megpróbálom elhasználni, de amúgy nem ajánlom megvételre.
Update: na jó, még szárít is.. Azt hiszem inkább kidobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Update: na jó, még szárít is.. Azt hiszem inkább kidobom.

Bubus06

2018. április 10.

Finom gumicukor illata van, és nagyon szeretem a gránátalma meg a maracuja illatát is külön-külön. :) De azért szerintem a fele se fog elfogyni..Nem elég tartós. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.