Aveo

Ár:   260 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cintia89, az összetevőket feltöltötte: Rikki, Módosítva: 2017. december 12.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Intenzív regeneráló. A shea vaj és a szőlőmag olaj védi és táplálja a száraz, cserepes ajkakat.

tonic

2019. április 16.

Krémes, jó hatás viszonylag tartósan, jobb,mint átlag, már többször vettük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

Krémes, jó hatás viszonylag tartósan, jobb,mint átlag, már többször vettük.

snowwithe

2019. április 16.

Csak azért vettem meg, mert pont drogériában jártam, nem volt nálam semmi a táskámban, a szám pedig feszült, égett. Gondoltam 300 Forintért nem kockáztatok nagyot, de .....eddig talán a legjobb ajakápolónak tűnik, amit próbáltam, pedig volt egy pár. Végre valami, aminek nem csak addig érzem a hatását amíg a számon van, hanem tartósan puhít, ápol.Négy napja használom, és a cserepesedés teljesen megszűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 16.

pilleriin

2019. április 10.

4 csillagos termék klasszikus esete, nagyon jó ár, jó összetevők, jó hatás, de cserepekre nem hat ez sem. Megelőzésnek ősszel a legeslegjobb. Én szőlőillatra számítottam, de ez finom, édes, vaníliás illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Gyalogkakukk

2019. február 26.

Ezt az ajakápolót én is csak ajánlani tudom!
Kellemes, nagyon enyhe illat, csak úgy siklik a számon, nem ragacsos, ápol, szép összetevők. Egyszerűen jó viselni.
Na és ennyi pénzért!!! Ennyiért tényleg nincs jobb. De szerintem simán lekörözi a sokkal drágábbakat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Ezt az ajakápolót én is csak ajánlani tudom!

wildrose

2018. október 30.

Édeskés, színtelen, könnyű állagú ajakápoló, picit csúszós bevonatot képez, de elég jól ápol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 30.

radioaktiva

2018. február 20.

Az első két használat után azt hittem, hogy megtaláltam a tökéletes ajakápolót. De kb. a 3. használat után már inkább szárított. Kap még egy esélyt, de nincsenek illúzióim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 20.

Nicole88

2017. szeptember 11.

Tökéletes! Imádom ezt az ajakápolót, nagyon jól hidratál, pillanatok alatt rendbeteszi és megnyugtatja a kiszáradt, cserepes ajkakat. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil