Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. december 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Hatás ás ápolás a lágy, értékes és természtes viaszokat tartalmazó összetétel megvédi a bőrt a kiszáradástól és selymesen lággyá varázsolja.

Zabaione és rebarbara illatú.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gothmarypoppins

2015. május 29.

Jók ezek a limitált madárkás testápolók, pont most fogyott el a csokis sütis elődje. A design és az illata miatt szerettem meg, mellé hidratál is, és olcsó.
Az illata nagyon erős, cseresznyés-mandulás (ciános), némi enyhe műanyag beütéssel. Én suttyomban kinyitottam, és beleszagoltam, aztán vittem.
Híg, hamar beszívódik,és olyan kellemes selymes bőröm lesz tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Híg, hamar beszívódik,és olyan kellemes selymes bőröm lesz tőle.