Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. június 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Vyvcsyke

2016. május 31.

Nagyon szeretem az illatát, nagyon jó, igazi nyári és egész sokáig érzem is. Nekem bevált, mert puhítja is a kezem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

kisenikoke

2016. január 31.

Nem nagy cucc. Valójában semmit nem csinál. Az illata is hamar elillan...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Nem nagy cucc. Valójában semmit nem csinál. Az illata is hamar elillan...

PETRA820718

2016. január 27.

Szeretem az Aveo-s terméket, még egyben sem csalódtam. Szeretem, mert jó illatú, kókuszos leginkább, puha lesz tőle a kezem.Az ára is megfelelő, sokáig elég.A kókuszmániám egyik alapdarabja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

elfi777

2015. július 15.

Csatlakozom, nagyon érdekes illatú kis cucc. Nem hűha hatású, de kellemes, olcsó, kevés kell belőle. Nálam is négyes, és végre nem egy holt uncsi csomagolás, már attól jobb a kedvem, ha ránézek, finom az illata, és még sosem nyílt ki, bárhova tettem. Tuti újravevős lesz, a cserkós párjával együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 15.

Heloise

2015. június 6.

Különleges kombináció ez a kókusz-lime párosítás, de határozottan tetszik. Édes naptejes kókusz egy kis nyári mojitoval fűszerezve. Érdekes te az én mancsaim nyáron szárazabbak és jobban igénylik a segítséget, mint télen. Hamar beszívódik, nem ragad, jó ár-érték aránya van hiszen párszáz forintba kerül. Azért kap csak négy csillagot, mert talán egy leheletnyit tarthatna tovább a hidratálása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.