Aveo

Ár:   290 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hatsumomo, Módosítva: 2016. július 11.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Vörösáfonyás, színtelen ajakápoló. Segít az ajkak egyszerű és gyors ápolásában.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

hivettivy

2017. január 2.

Szerettem ezt az ajakápolót. Igaz hogy a rúd rószaszín, de az ajkakon nincs sok színe csak fénye van. Isteni az illata, áfonyás-cseresznyés (szerintem),
és egész jól hidratált, nyáron folyton ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

és egész jól hidratált, nyáron folyton ezt használtam.